X


Swipe Coin Nedir?

Swipe, müşterilerine debit kart ve hediye kartı imkanı sunuyor...
10:00
10 Ocak 2020

Joselito Lizarondo’nun CEO’luğunu yaptığı Swipe, mükemmel müşteri hizmeti sunmadan ortaya çıkan ürünün bir önemi olmadığını düşünüyor. Yani Swipe müşteri odaklı çalışmanın her şeyden önemli olduğunu düşünen bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Eğer sizde bu şekilde düşünüyorsanız Swipe’a göz atmanızda fayda var…

Swipe Nedir?

Rakipsiz müşteri desteği sunduklarını ifade eden Swipe kullanıcılarına, Bitcoin ve diğer kripto paralarla işlem yapma imkanı sunuyor. Ayrıca şirket kullanıcılara çoklu cüzdan desteği ve debit kart da sunuyor.

Swipe’ın debit kartı yüksek ve kanıtlanmış bir güvenlik seviyesi, her yerde işlem yapma imkanı ve gerçek zamanlı işlem gerçekleştirme imkanı tanıyor. Bunların yanında Swipe debit kart ile yirmiden fazla kripto para birimiyle işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca Swipe kartlar şifreli bir şekilde PCI Seviyesinde ve 1 DSS Sertifikası ile korunuyor. Öte yandan Swipe tüm kullanıcıların fonlarını soğuk depolarda saklıyor ve işlem yapıldıkça fonlar bu depolardan kullanılıyor.

Swipe tüm büyük Blockchain sistemlerini destekliyor ve kullanıcıların satış noktalarında kripto para birimlerini gerçek zamanlı olarak harcamalarına imkan tanıyor.

Bunların yanında Swipe cüzdan, kullanıcıların gerekli doğrulamalar sonrasında tüm özelliklere erişebilecekleri dijital bir uygulamaya sahip. 20’den fazla kripto para ve geleneksel para birimine de Swipe cüzdan üzerinden ulaşılabiliyor. Ayrıca şirket açıklamalarına göre Swipe wallet’taki fonlar 7/24 destek sağlayan bir güvenlik sağlayıcısı tarafından korunuyor.

Swipe Coin Nedir?

Swipe platformu; Swipe cüzdanı, sistemin hizmetlerini, Swipe debit kartı kullanabilmek ve tüm işlevlere erişerek bunlardan faydalanmak için Swipe Token (SXP) kullanımı gerektirecek şekilde tasarlanan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Swipe cüzdan kullanıcıları doğrudan cüzdan uygulaması içinde işlem yapmak, hediye kartları satın almak ve desteklenen tüm varlıklarla işlem yapmak için Swipe token’ı kullanabilirler.

Ethereum tabanlı olarak oluşturulan SXP’de işlem ücretlerinin %20’si şirkete aktarılıyor. Bahsi geçen miktarın daha sonra platformun güvenliğinin sağlanması için kullanılacağı belirtiliyor.

Bunların yanında Swipe Cüzdan’ında gerçekleşen tüm para dönüştürme işlemlerinde SXP token’ları ile ödeme yapılır. Yani bir kullanıcı işlemi geleneksel para ya da kripto para birimiyle gerçekleştirse bile ücretlendirme SXP token üzerinden yapılır. Ayrıca ağ ile ilgili herhangi bir işlemde de ücret yine SXP token ile ödenir. Örneğin, SXP Cüzdan ile Bitcoin çekim işlemi yapıldığında kullanıcı çok düşük bir SXP işlem ücreti öder.

Swipe Coin Nasıl Alınır?

Dünyanın en yüksek alım-satım işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance‘den Swipe Coin satın alabilirsiniz. Türkçe dil desteği ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi sebebiyle Binance platformu tercih edilebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar