Reklam

StormGain, Internet Computer (ICP) Ticaretini %0 Komisyonla Başlatıyor

StormGain ICP takas işlemleri için komisyon almıyor. Üstelik yüksek oranda kaldıraçlı işlemler de yapabiliyorsunuz.
16:48
21 Temmuz 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

StormGain sistemlerine Internet Computer (ICP) eklendi. Kripto para piyasalarında gözlemlenen son düşüşlere rağmen kısa vadeli fiyat analizleri bir yükseliş dönemine işaret ediyor. Üstelik StormGain tüm kullanıcılarına %0 komisyonla ICP alım/satım hizmeti veriyor. Hiçbir ek bedel ödemeden sıfır komisyonla ICP ticareti yapabilirsiniz.

StormGain Internet Computer (ICP) Ticaretini Başlattı

StormGain müşterilerine oldukça geniş kapsamlı şekilde hizmet veren kripto para ticaret platformudur. Şirket CoinMarketCap verilerine göre en iyi kripto faiz oranlarıyla hizmet vermektedir. Popüler kripto varlıklar arasında kabul edilen ICP, platformun büyüme ivmesine kadar sıfır komisyon özelliğiyle katkıda bulunacak.

Internet Computer (ICP), 10 Mayıs 2021’deki lansmanından hemen sonra kripto para piyasa değeri ile ilk 10’a girdi. Fiyat anında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 750$’a yükseldi ve piyasa değeri 53 milyar dolar oldu. Elbette büyük lansmandan sonra şişen fiyat daha sonra makul seviyelere geriledi. Dfinity’nin kurucusu Dominic Williams ICP için iddialı bir yorumda bulundu ve “Bitcoin ve Ethereum’dan sonra blok zincirindeki üçüncü büyük yeniliktir” dedi.

StormGain, müşterilerine cazip şartlar oluşturarak onların platforma katılımını teşvik ediyor. Sıfır komisyon fırsatından yararlanmak için herhangi bir şart bulunmuyor. StormGain platformunun önceliği daha fazla insanın kripto ticaretiyle tanışması olduğu için işlem ücretleri son derece düşüktür. Hatta ICP gibi bazı paritelerde sıfır komisyon fırsatı bile bulunuyor.

Platformun diğer önemli bir avantajı ise kripto paralarla ilgili sağladığı verilerdir. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar çok daha sağlıklı kararlar alabilir ve zarar risklerini azaltır. Geniş ödeme seçenekleriyle StormGain aracılığıyla daha kolay kripto ticareti yapabilirsiniz. Kaldıraçlı işlemleri tercih eden kullanıcılar StormGain sistemlerinde 300x’e kadar pozisyon açabiliyor. Sektör ortalamasının çok daha üzerinde olan bu seçenek büyük bir fırsatta sunuyor.

Ayrıca sistemleri ilk defa kullanacak kripto tüccarları demo hesap açabiliyor. Sistem size demo hesapta 50.000 dolar sanal bakiye veriyor ve bu bakiyeyle platformun nasıl kullanıldığını daha güvenli şekilde tecrübe edebilirsiniz.

StormGain Hakkında

StormGain, kripto para piyasalarına düşük maliyetli erişim sağlayarak kripto para ticareti ve takas çözümleri sunuyor. Sistem long ve short pozisyonlar için birçok seçenek sunmaktadır. Üstelik hisselerinizi artırmak için 100x’e kadar çarpanlardan yararlanabilirsiniz.

StormGain ayrıca müşterilerinin kripto piyasalarındaki en iyi alım satım fırsatlarını bulmalarına yardımcı olacak alım satım sinyalleri ve kullanıcıların gerçek parayla alım satım yapmadan önce platforma aşina olmalarını sağlayan bir demo hesabı da sunar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar