X


Staking Kaynağı Coindeks: Blockchain’in ve DeFi’nin Geliştirilmesinde Yeni Adım

16:07
22 Eylül 2021

2020 krizi, birçok ülkenin kendi ekonomilerine daha ucuz krediler sağlamak için yeniden finansman oranını düşürmesine neden oldu. Ekonominin paraya, ucuz ve uygun fiyatlı kredilere ihtiyacı var. Bütün bunlar, negatif yeniden finansman oranlarına sahip ülkelerin bile ortaya çıkmasına neden oldu.

Negatif oranlar ücretsiz krediler anlamına geliyor. Bununla birlikte negatif oranlar, mevduat sahiplerinin bankalarda mevduat için ödeme yapmak zorunda kalmasına yol açıyor. Bu, bankalardan büyük bir mevduat çıkışına katkıda bulunur.

Ama insanların bir yere para yatırması gerekiyor. Kriz sırasında birçok şirketin hissesi düştü ve menkul kıymetlere yapılan yatırımlar da riskleri artırdı. Bu nedenle, giderek daha fazla insan DeFi sektörüne ve merkezi olmayan finansın dünyaya sunduğu fırsatlara odaklanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DeFi, dünyanın her yerinden insanları bir araya topluyor, finansal hizmetleri herkes için erişilebilir hale getiriyor. Ayrıca şimdiye kadar bankacılık ve finansal hizmetler birçok insan için mevcut değildi.

En yoksul ülkelerdeki insanlar ve ayrıca nüfusun en az korunan kesimleri özellikle zor durumda. DeFi, finansal hizmetleri herkes için erişilebilir kılar ve DeFi aynı zamanda stake etme ve çeşitli finansal araçlardan para kazanmak için harika bir fırsattır.

Farklı DeFi platformları, stake için çeşitli koşullar sunuyor. Yani kullanıcılar varlıklarını cüzdanlarda bloke ederek pasif gelir elde eder. Coindeks ise çeşitli platformlarda stake için farklı koşullar olduğu noktasında bilgi sahibi olduğunu ifade ediyor. Bu özelliği bilen Coindeks, piyasada yeni ve benzersiz bir ürün ortaya çıkardı.

Coindeks org: Bir DEFi Stake Etme ve Madencilik Kaynağı

Sistem, önde gelen DEX’ler üzerindeki DeFi stake koşullarını otomatik olarak analiz eder ve en karlı ve güvenli yönlere kullanıcı tokenlarını yönlendirir . Coindeks sayesinde, ikamet yeri, vatandaşlığı ve sosyal statüsü ne olursa olsun herhangi bir kullanıcı DeFi stake etmede en yüksek karı alır.

Artık kullanıcıların kendilerine en uygun yatırım koşullarını seçebilmeleri için farklı DeFi platformlarının ödediği kazançları izlemelerine gerek yok. Coindeks platformu, müşterilerinin tüm yatırımları için en karlı havuzları bulmayı hedefliyor. Platform, herkes için en uygun koşulları seçmek için piyasanın durumunu yakından izleyerek diğer DeFi projelerinin neler sunduğunu dikkatlice kontrol ediyor.

DeFi sektörü çok hızlı gelişiyor ve piyasanın sunduğu tüm fırsatları takip etmek çok zor. Bu çok fazla deneyim ve zaman gerektirir. Ayrıca artık çok sayıda yeni DeFi projesi var ve profesyoneller için bile bunları anlamak zor. Yeni başlayanlar için, pazarın sunduğu fırsatların çeşitliliğini kontrol etmek neredeyse imkansızdır.

Coindeks, hem deneyimli yatırımcılar hem de yeni başlayanlar olmak üzere tüm kullanıcılara DeFi’nin tüm özelliklerine erişim sağlar. Platformun websitesini ziyaret ederek ve dikkatlice inceleyerek Coindeks’in tüm araçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Coindeks, Birleşik Krallık yasalarına göre faaliyet göstermektedir. Ayrıca platform kullanıcılardan herhangi bir komisyon talep etmez, tüm hizmetler ücretsizdir. Yüksek pasif kazanç ve sıfır komisyon ile Coindeks, DeFi sektöründe piyasa lideri olduklarını ifade ediyor.

Projenin arkasındaki ekip:

  • Kurucu ortak: Jeffrey D Abbott
  • Kurucu: Edward Long
  • Genel Müdür: Margaret Straley
  • Blok Zinciri Geliştiricisi: Sylvia Curry
  • Blok Zinciri Geliştiricisi: Christopher Jackson
  • Blok Zinciri Geliştiricisi: Reynold Parrish
  • Avukat: Tyrone Wood
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar