reklamı kapat

Splitt İle Kripto Para Madenciliği Daha Karlı ve Daha Güvenli

Splitt kripto para madencilik hizmetleri kullanıcıların yüzünü güldürecek diyebiliriz. Bulut madenciliği hizmeti sağlayan Splitt iyi bir kârlılık oranı veriyor.
9 Ağustos 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Splitt henüz başlatılmış bir “kripto para madencilik sunucusu hizmeti” olarak biliniyor. Splitt’in kripto para bulut sunucuları dünyanın dört bir yanına yayılmış 15 farklı şehirde faaliyet veriyor. Proje ekibi kripto madencilik alanına daha önce benzerine rastlanmadık niteliklerde hizmetler getirmeyi hedefliyor.

Splitt’in kripto para bulut sunucuları hem piyasadaki amatör kullanıcılar arasında hem de daha geniş ölçekte kripto para madenciliği yapmayı hedefleyen uzmanlar arasında gittikçe popülarite kazanıyor. Müşterilerine kolay kullanım deneyimleri sunan ve daha önce hiçbir platformun sağlamadığı boyutta güvenlik imkanlarına sahip olan Splitt rakiplerine fark atmayı başardı.

Küresel kripto para madencilik sektörü son zamanlarda birçok bulut sunuculu kripto madencilik hizmetinin başlatılmasıyla hararetli günler yaşamaya başladı. Bu teknoloji herkesin evinde oturduğu yerden ve hiçbir zorluk yaşamadan kripto para madenciliği yapabilmesine imkan veriyor. Splitt’in sahip olduğu ileri düzeydeki kripto para bulut sunucusu kullanıcılara yüksek performanslı bir bulut hesaplama gücü sunuyor.

Son yıllarda Bitcoin madenciliği kripto para severler arasında oldukça yaygın bir hal aldı. Bilindiği üzere madencilik sürecinde, oldukça karmaşık bazı matematiksel problemlerin çözülmesi gerekiyor ve bunun için de ileri düzeyde hesaplama gücüne ihtiyaç duyuluyor. Problemin çözülmesi durumunda madencilere çeşitli ödüller veriliyor. Sektöre birçok madencinin adım atmasıyla bu alandaki rekabet tavan yaptı diyebiliriz. Bitcoin ağındaki zorluk seviyesi de yerinde saymıyor ve artmaya devam ediyor.

Bitcoin madenciliği sektöründeki taleplerin değişmesiyle kârlılık oranlarını koruyabilmek için madencilik teknikleri de gelişim gösterdi. Splitt, kullanıcılarına GPU ya da CPU madenciliklerinden daha hızlı ve daha az masraflı bir teknoloji sunuyor. ASIC cihazlarından faydalanan Splitt birçok rakibini geride bırakıyor. Üstelik bulut madenciliği hizmetinden faydalanan bir kullanıcının herhangi bir donanım satın almasına gerek kalmıyor. Devamlı bakım masraflarının çıktığı geleneksel madencilik tekniklerinin aksine Splitt’in sunduğu bulut madencilik hizmeti kullanıcılarına daha etkili ve kaliteli madencilik deneyimleri sağlıyor.

İşte Splitt’in getirdiği avantajlardan bazıları; daha iyi fiyat/performans, daha şeffaf hizmetler, aynı anda farklı coin’leri kazabilme kabiliyeti, üç kademeli üyelik sistemi ve benzersiz imkanlar sunan bonus sistemi. Splitt mobil uygulamasını bu adresten indirebilir, güncel bilgilere erişmek için projenin Telegram kanalına abone olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.