X


Son Günlerin En Çok Konuşulan Yerli Kripto Para Projesi Meschain İdex’te Listeleniyor

10:08
16 Aralık 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ICO satışı sonrası bir çok partnerlik ve sosyal çalışmalar gerçekleştiren kripto para projesi MesChain daha önce İstanbul Avrasya Blockchain Zirvesine sponsorluk yaparak global anlamda adını duyurmuştu. Bir hafta içerisinde markette önemli bir yere sahip olan Revain coin ve SWFT Blockchain ile partnerlik sağlayan MesChain 17 Aralıkta İlk merkeziyetsiz borsalardan olan ve güvenilir projeleri listelemede titiz, kendine has kullanıcı kitlesi olan ve her geçen gün potansiyeli artan İdex borsasında listeleneceğini duyurdu.

İdex ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Üretim sektöründe  MES(Üretim yürütme sistemleri) yazılım bilgi hizmetleri ile verimlilik ve kaliteyi artırmak için çözümler sunan MesChain;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • Üretim sektöründe blockchain çözümleri
  • MES(Üretim yürütme sistemi) hizmetleri
  • Kripto ödeme seçeneği ile kapsamlı bir yapı oluşturmaktadır

MesChain CEO’su Mustafa Helvacı, yola çıkarken topluluğun gücünü baz alarak ve topluluğun gücüne inanarak projemizin global hedefleri doğrultusunda sektördeki sorunlara çözümler bulmak için devamlı değişen ve gelişen bir yapı oluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

CEO, projelerine ilginin her geçen gün arttığını bunun bir çok nedeni olmakla beraber sürekli gelişen ve değişen bir yapıya sahip olan üretim sektörünün beraberinde sorunlarla karşılaştığını ve bu noktada MesChain’in çözüm üreten aktif bir yapıya sahip olmasının önemli olduğunu belirtti.

MesChain nedir?

Bir üretim yerindeki tüm işlemleri yönetmek ve izlemek için tasarlanmış kapsamlı otomatik bir kontrol sistemidir. MES, gerçek zamanlı üretim faaliyetlerini optimize ve senkronize ederek verimliliği artırmak üzere tasarlanmıştır.

Genesis Crypto Technology şirketine ait olan MesChain, üretim yürütme sistemleri alanında bir platform ve teknolojik desteğe ihtiyacı olan şirketlerin tercih ettiği Blockchain teknolojisine dayalı bir çözüm kaynağı geliştirerek pazarda dünya lideri olmayı hedeflemektedir.

Fabrikaların MesChain’e ihtiyaç duyma nedenleri

-Pazar taleplerini karşılamak için yenilik yapma zorluğu

-Değişimin gerektirdiği yeniliklere ayak uydurma zorunluluğu

-Malzeme izlenebilirliği ile ilgili sorunların varlığı

-Üretim programlarını karşılamak veya üretim hacmine ulaşabilmek

Meschain’in avantajları

Ürünlerinin reel sektörde kullanılması

Üretim sahasının kapsamlı oluşu

Ürün ve hizmet çeşitliliği

Teknolojinin gelişmesi ile üretim sahasında yeni ihtiyaçların ve sorunların ortaya çıkması

MES ürünlerinden yüksek gelir potansiyeli ve bu fonun belirli kısmının MES token buy back ve proje geliştirmeye ayrılması

Dolaşımdaki token miktarının az olması

MES token ödeme seçeneği ile MES tokene talep oluşturulması

Reel sektör ile kripto sektörü arasında köprü konumunda olup potansiyel yeni yatırımcı kitlesine hitap etmesi

MesChain’in listelendiği borsalar ve partnerlik çalışmaları

CoinMarketCap’te TOP20’de yer alan Singapur merkezli kullanıcı toplulukları Çin, Japonya ve Kore ağırlıklı olan 2017 yılında kurulmuş güvenilir bir borsadır. Şu anda MES/ETH ve MES/USDT pariteleri ile MES alım-satımı yapabilirsiniz.

Dünyanın ilk merkeziyetsiz (DEX) alım satım platformlarından biri olan kendine özgü kullanıcı kitlesi ile güvenilir ve potansiyeli yüksek bir yapıya sahiptir. MES token 17 aralıkta İdex’te listelenecek.

200+ kripto para için swap ve ödeme ağına sahip blockchain projesi. MES token ile SWFT blockchain cüzdanında takas yapılabilir.

Kripto piyasasında projeler, takaslar ve diğer kripto varlıkları hakkında geri bildirim kaynağı sağlayarak kullanıcıların, yatırım kararı verme, paraya güvenme konusunda bilgi edinmesini sağlar. MES, Revain partnerliği  ve witget bağlantısı ile blockchain üzerinde  kripto topluluklarının geri dönüş ve MesChain’i incelemeleri sağlanarak kalıcı bir tanıtım ve güvenilirlik sağlar

Seed Venture Capital, Uzman kadrosuyla Blockchain, kripto paralar,trading,mining,analiz gibi hizmetleri sağlar.

Kore merkezli kripto analiz,  haber, proje araştırma ve inceleme,forum sosyal medya organizasyonu, topluluk yönetimi gibi kapsamlı çalışmalara öncelik eden kripto topluluğu. Bitrolounge MesChain’in uzun vade yatırım ve pazarlama ortağıdır.

Ayrıca MesChain İstanbul Avrasya Blockchian Zirvesine sponsor seviyesinde katılarak global anlamda projeyi tanıtmıştır.

MesChain BlogWebsite – Whitepaper – Telegram Grup – Telegram Kanal – Twitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
ETİKETLER