Son Dakika! Binance’tan Kritik Terra Classic (LUNC) Duyurusu! İşte Ayrıntılar!

Terra Classic (LUNC) topluluğu token'ın fiyatını yeni zirvelere taşımak için büyük çaba sergilerken, özellikle bazı kripto para borsalarından büyük destek görüyor. 
12:16
13 Ocak 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Terra Classic (LUNC) topluluğu token’ın fiyatını yeni zirvelere taşımak için büyük çaba sergilerken, özellikle bazı kripto para borsalarından büyük destek görüyor.

Binance, Terra Classic Güncellemesini Destekleyecek!

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance, Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Terra Classic (LUNC) ağ yükseltmesi 14 ocak’ta TSİ 06.50’de gerçekleşecek. Terra Classic (LUNC) ağı üzerinden LUNC, USTC ve ANC için para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 14 Ocak TSİ 05:50’den itibaren askıya alınacak.  Binance Terra Classic  ağı için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağını ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendireceğini açıkladı.

Token Basımına Son Verildi! Gözler Binance’ta!

Önde gelen  ağ doğrulayıcısı Classy tarafından paylaşılan bir tweet’e göre  Terra Classic ağı artık yakılan LUNC’ların belirli bir yüzdesini yeniden basmayacak. 11242 numaralı teklifin oylama sonucu onaylandığı belirtildi. Classy tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre, teklif %95,98 lehte oy aldı. Sonuç olarak, tüm LUNC yakımlarının %10’unu yeniden basmayacak. Başka bir topluluk etkileyicisi olan Crypto King’in yakın tarihli bir YouTube videosuna göre, 11242 numaralı teklif Terra Classic ağının Binance ile olan anlaşmsı için hayati önem taşıyor İşlem  hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası, ağın yakılan token’ların belirli bir yüzdesini  yeniden basmayacağına dair güvence alana kadar LUNC yakım işlemlerini durduracağını belirtmişti.

Sonuç olarak, teklif 11242’nin kabul edilmesiyle, borsa, söz verildiği gibi 1 Mart’a kadar LUNC yakımlarına devam edebilir. Binance, %100 yerine LUNC işlem ücretlerinin yalnızca %50’sini yakacak. Terra Classic topluluğu Binance‘ı kripto veri platformu CoinMarketCap’ten LUNA uyarı etiketini kaldırmaya çağırıyor. Analistlere göre, bu durum LUNC’un toparlanmasına de yardımcı olacak. Topluluk, 6 trilyon LUNC arzını azaltma yolculuğunda, destekçilerinin yardımıyla  yaklaşık 37,43 milyar LUNC yaktı. TerRarity.io’dan alınan verilere göre günlük ortalama 283,9 milyon LUNC yakılıyor. Binance, yakılan 20,1 milyar LUNC ile yakımlara en fazla katkıda bulunan şirket olmaya devam ediyor.

Ocak Tahmini!

2023’e girerken, yatırımcılar kripto para piyasasının toparlanacağını umut ediyor. Bu süreçte, Bitcoin (BTC) yatırımcının odak noktası olmaya devam ederken, DOGE, SHIB ve Terra Classic (LUNC) gibi altcoin’ler de gündemden düşmüyor. Skandal çöküşün ardından, LUNC topluluğu, yeniden önceki zirvelere ulaşmak için önemli bir yol haritası yayımladı. Topluluk, çeşitli borsalar ve platformların desteğiyle birlikte farklı stratejiler uyguladı. Ekosisteme işlevsellik kazandıracak teklifler onaylanırken, yakımlar da artmaya devam ediyor. LUNC, bu süreçte en çok takip edilen kripto para birimlerinden biri olmayı başardı

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar