X


Son 24 Saat İçinde En Çok Kazanan ve En Çok Kaybeden Kripto Paralar

Piyasada genel bir düşüş havası hakimken bazı kripto para birimlerinin yüzde 200’de fazla değer kazandığı görülüyor. 
12:00
20 Eylül 2021

Kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu bugün gözle görülür bir düşüş yaşarken son 24 saat içinde en çok değer kazanan ve en çok değer kaybeden kripto para birimlerini sizler için derledik.

Son 24 Saati En Çok Kazananları

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre son 24 saat içinde yakaladığı %689’luk artış ile Aqua Pig (AQUAPIG) en çok değer kazanan kripto para birim oldu.  Aqua Pig, 5 Mayıs 2021’de gizlilik odaklı olarak piyasaya sürülen bir topluluk token’ı olarak tanımlanabilir.

Aqua Pig’in ardından en çok değer kazanan ikinci kripto para birimi Gravitoken (GRV) oldu. GRV saat içinde %235 değer kazanırken, kripto para birimini %225 ile Safebull (SAFEBULL) takip ediyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak CONTRACOIN (CTCN) %220, InfinityCake (INCAKE) %186, RedShiba (REDSHIBA) %186 ve Strudel Finance (TRDL) %185 değer kazandı.

Bu noktada piyasa hacmi bakımından yukarıda bahsi geçen kripto paralar içinde CONTRACOIN dışındaki hiçbir kriptonun ilk 1.000’de yer almadığını belirtmekte fayda var.

Son 24 Saatin En Çok Kaybedenleri

Kayıp oranlarına bakıldığında yükselişler kadar fazla olmadığını belirtebiliriz. Son 24 saat içinde en çok kayıp yaşayan kripto para birim %95 ile Lucky1Token (L1T) olurken ikinci sırada %85 düşüşle Yummy (YUMMY) bulunuyor.

Yummy’i ise %76 ile Ballswap (BSP), %72 ile AquaGoat.Finance (AQUAGOAT) ve %70 ile Dragon Slayer (DRS) takip ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar