Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi!

Bitcoin'deki değer kayıpları ile birlikte, Solana 200 dolar destek seviyesinin altında kalırken, Litecoin de 206 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Avalanche ise kaydettiği değer artışlarını, büyük ölçüde korumayı başardı.
10:30
19 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 55.800 dolar fiyat seviyelerine gerilemesi ile birlikte çoğu kripto varlık, aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı.

Solana (SOL)

Yakın zamanda 260 dolar fiyat bölgesine yaklaşarak (SOL ATH: 259,96 USD – CoinGecko) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Solana, piyasadaki genel düşüş eğilimi ile birlikte yüksek oranlarda değer kayıpları yaşadı. Solana, son 24 saat içerisinde de aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye devam etti. Solana blok zincirinin yerel kripto para birimi SOL, kaydettiği bu aşağı yönlü fiyat hareketleri ile güçlü bir destek seviyesi olan 200 dolar fiyat bandının altında kaldı ve 196 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Avalanche (AVAX)

AVAX, piyasadaki genel düşüşe karşın kaydettiği değer artışlarını büyük ölçüde korumayı başardı. Yakın zamanda 100 dolar direnç seviyesini aşarak 110 dolar fiyat seviyelerine ulaşan AVAX, son günlerden çoğu kripto varlıktan daha yüksek bir fiyat performansı sergiledi. Bitcoin’in 55.000 dolar fiyat seviyelerine gerilemesi ile birlikte kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketlerinin ardından 102 dolar fiyat seviyelerine gerileyen AVAX, 100 dolar fiyat seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı ve önemli bir destek seviyesini korudu.

Litecoin (LTC)

Kripto para piyasasındaki son yükseliş dönemlerinde, birçok yeni projeye kıyasla düşük bir fiyat performansı gösteren Litecoin, lider kripto para biriminin kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketler ile yüksek oranlarda değer kaybetti. Litecoin, yakın zamanda bir yükseliş ivmesi kazanarak 280 dolar fiyat seviyelerine ulaşsa da kaydettiği yükselişleri büyük ölçüde koruyamadı ve 206 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Yüksek oranda düşüşler kaydetse de LTC, 200 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volaitliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar