Solana ATH İçin Hazırlanıyor! Ünlü Analist Solana Ve Ethereum Tahminlerini Paylaştı

Ünlü kripto para para analisti Solana ve Ethereum tahminlerini paylaştı.
09:26
17 Ekim 2021
Solana ATH İçin Hazırlanıyor! Ünlü Analist Solana Ve Ethereum Tahminlerini Paylaştı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para analisti ve trader, akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) için ileriye dönük tahminlerini takipçileri ile paylaştı.

Solana, Yeni ATH İçin Hazırlanıyor

Smart Contracter takma adıyla bilinen kripto para analisti, Twitter’daki 173.800 takipçisine popüler kripto para birimi Solana’nın (SOL) bir birikim döneminden sonra yeni bir rekor seviyeye yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Ünlü analist Solana için şu ifadeleri kullandı;

“Solana (SOL), yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine yeniden ulaşacak. Bu birikim dönemi sonsuza kadar sürmeyecek.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, piyasa değerine bakımından beşinci en büyük kripto para birimi olan Solana, 161 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter, bu haftanın başlarında Solana’nın beş dalgalı yükseliş trendinin dördüncü dalgasını sonlandırdıktan sonra ABD doları (SOL/USD) ve Bitcoin (SOL/BTC) karşısında %100’ün üzerinde yükselebileceğini tahmin etmişti.

“Bence SOL/BTC’ye girmek için tam zamanı. USD çifti üzerindeki aynı düşük, zaten bir miktar HTF (yüksek zaman çerçevesi) yeniden birikimine girdi. Bir sonraki hamle %100’ün üzerinde olacak.”

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini öngören teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisini kullanıyor. Teoriye göre, Dördüncü Dalga, varlık döngüsünün son dalgasını başlatmadan önceki son düzeltme aşamasıdır.

Ünlü Analistin Ethereum Tahmini

ETH durumunda, Smart Contracter, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 3,500 dolarlık diyagonal direncini çıkardıktan sonra henüz buharının tükenmediğini söylüyor.

“Sağlam hareket.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, popüler kripto para birimi Ethereum 3862 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti, Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’u da yakından takip ediyor. Smart Contracter’a göre, ETH/BTC şu anda 0.12 BTC’ye (7.355 dolar) geçiş için hazırlanıyor ve mevcut değeri 3.800 dolar olan 0.062 BTC’den yaklaşık %100’lük bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

“Orada gerçekten ETH/BTC’nin düşüş eğiliminde olduğunu düşünen insanlar var.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar