X


SnapEX, 200.000 USDT Ödüllü Dünya Trading Şampiyonasının 2. Sezonunu Duyurdu

11:03
15 Eylül 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Hem acemiler hem de uzmanlar için geliştirilen ve hızlı büyüyen kripto para odaklı kontrat alım satım platformu trading şampiyonasının ikinci sezonunu duyurdu. SnapEx Dünya Trading Şampiyonası (WTC) şimdi 2. sezon için geri döndü. Hem bireysel kullanıcılar hem de takımlar bu yarışmaya katılıp 29 Eylül tarihinden 13 Ekim 2020 tarihine kadar sürecek olan zorlu mücadelede kendilerini deneyebilir.

WTC 2, erken gelenlere ve kayıt yaptıranlar özel bir kampanya da sunuyor. 14 Eylül tarihinden 29 Eylül tarihine kadar olan sürede en erken kayıt yaptıran takımların liderleri 50 USDT’ye kadar, üyeler ise 10 USDT’ye kadar promosyon elde edebilecek. Tabii ki bunun için belirli şartların karşılanması gerekiyor.

Toplamda 200.000 USDT’ye kadar ödül dağıtılacak olan WTC 2, kesinlikle birçok yatırımcının ilgisini ve heyecanını arttırmakta. Toplamda üç farklı ödül kategorisi olacak ve bunlar Best of the Best (ekipler için), Pro Trader (bireysel kullanıcılar için) ve Most Wanted (takım liderleri için) şeklinde sıralanmakta.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

SnapEX CMO’su Wui Yang Ee konu hakkında yaptığı açıklamada “bizim yılda iki kez yaptığımız Dünya Trading Şampiyonası (WTC) gibi trading yarışmalarını hayata geçirmek, platformumuzdaki lider ve üst düzey trading uzmanlarını ödüllendirmenin etkili yollarından birisi” olduğunu vurgulayarak buna verdikleri önemi belli etti. Yarışmadan ödül kazananların sayısını arttırmak için ekibin yarışma formatını kademeli olarak değiştirdiği ve çeşitli kademeler getirdiği görülüyor. Yang Ee konu hakkında yaptığı açıklamada daha fazla kazanç kapısı, daha büyük ödül havuzu ve bonus ödül kazanmak için çok fazla seçenek getirildiğini ifade etti.

WTC 2 İçin Bilinmesi Gerekenler

Peki bu kadar büyük ödül havuzuna ve heyecan verici gelişmelere sahip olan WTC 2’ye tam olarak nasıl katılım sağlanabilir?

 • Best of the Best (Ekip Yarışması): Ekibin genel olarak yaptığı alım satımlar baz alınarak yapılan bu yarışma, hem üyelerin ayrı ayrı kazandırdıklarını hem de ekibin genel kazancını hesaplamakta.
 • Pro Trader ve Total Pro Trader (Bireysel Yarışma): Günlük bireysel kazanç üzerinden hesaplanan bu yarışmanın katılımcıları 24 saatlik döngülerle kazançlarını kayıt altına alıyor. Bunun devamında ise yarışma boyunca elde edilen toplam kazanç hesaplanıyor ve kazananlar seçiliyor.
 • Most Wanted (Popülerliğe Dayalı Yarışma): Bu etkinlik takımlarına katılması için en çok üyeyi çağıran takım liderlerini ödüllendirmek için yapılmakta. Bu da onların Popülerlik Puanlarına göre bir sıralama yaratıyor ve kazanan belli oluyor.

WTC 2, kademeli yarışma modeline dayalı olarak yapılacak. Ne kadar fazla kullanıcı katılırsa, toplam ödül havuzu da o kadar fazla olacak ancak toplam limit 200.000 USDT’yi aşmayacak. Kazananların sayısı ise 500 ile sınırlı tutulacak.

SnapEX toplam ödül havuzuna ek olarak aynı zamanda ilk kez borsaya yatırım yapanlara 3.000 SNAP ödülü (yaklaşık 30 USDT değerinde) veriyor. Bunun için kullanıcıların önce KYC yapması ve daha sonra para yatırması gerekmekte.

Yarışma Takvimi

WTC 2’nin toplam olarak 14 gün boyunca devam etmesi planlanmakta:

 • Başlangıç: 29 Eylül 2020 TSİ 07.00
 • Bitiş: 13 Ekim 2020 TSİ 19.00

Bu süreç esnasında erken gelenlere verilen avantaj için belirlenen süre de 29 Eylül tarihine kadar devam edecek ve 14 gün sürecek:

 • Başlangıç: 14 Eylül 2020
 • Bitiş: 29 Eylül 2020

Ekip yarışmasına katılmak için takımınızı buradan kayıt ettirebilirsiniz.

Nasıl Katılırım?

 1. Detaylar için WTC.SNAPEX.COM sayfasını açın.
 2. SnapEx uygulamasını (iOS ve Android destekli) indirin veya Web trader seçeneğini tercih edin.
 3. SnapEx üyeliği için kayıt olun.
 4. KYC’yi tamamlayın ve ilk yatırma işlemini gerçekleştirin.
 5. Alım satıma başlayın!

WTC 2 ödüllerinden pay almak için yatırımcıların minimum 20.000 USDT değerinde ticari hacme sahip olması gerekiyor. Kurallar ve detaylar için tıklayın.

SnapEx Hakkında

SnapEx yatırımcıların hem ayı hem de boğa piyasasında alım satım yapıp kazanç elde edebilmesini sağlayan kripto para kontratı tabanlı bir borsadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar