X


SNAP Token Public Sale Yüzde 100 Gerçekleşti ve IEO Başarılı Şekilde Sonlandı

15:31
22 Aralık 2021

SNAP token public sale 14 Aralık Salı günü saat 21:00’de (GMT+8) başarıyla kapandı. Özel satış, genel satış ve launchpad’ler için tüm token tahsisleri tamamen satıldı. Oyunun kurallarını değiştiren bir kripto türev platformu olduğu ifade edilen SnapEx tarafından çıkarılan SNAP token IEO’su 3 Aralık Cuma günü SnapEx kullanıcıları için özel bir satışla başladı ve ardından 4 Aralık Cumartesi günü halka açık satış başlatıldı.

SNAP token özel satışı, 1 saat 43 dakika içinde hızla tükendi ve binlerce eski – yeni SnapEx kullanıcısı 0,02 dolar fiyat ile token’ı almaya hak kazandı. Ortak ağ aracılığıyla, SNAP token’ları ayrıca Daostarter, BSCLaunch, Roseon, KrystalGo ve Polkabridge gibi birden fazla launchpad’de satışa sunuldu ve satıldı.

napEx CEO’su Cathal Donnellan ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Topluluktan alınan desteğin seviyesi beklendik bir şeydi. Token’ın amacı, SnapEx’te oluşturduğumuz ekosistemi desteklemektir. Bu topluluk desteğine sahip olmak, dünya lideri ürünleri küresel pazara sunmak ve sosyal yatırımı, hisse senetlerini, NFT’leri ve çok daha fazlasını platformumuza entegre ederken erişimimizi uluslararası olarak genişletmek için mükemmel bir konumda olduğumuz anlamına geliyor.” sözlerini kullandı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan SNAP Token özel ve kamu satışlarının başarıyla tamamlanmasına öncülük eden SnapEx, kripto alanında birden fazla bölgeyi kapsayan 37 stratejik ortaklık sağladı. Bu çaba sayesinde SnapEx, yalnızca kripto alanında önde gelen isimlerle güçlerini birleştirmekle kalmadı, aynı zamanda SnapEx topluluğunda %131’lik güçlü bir büyüme gördü.

SnapEx Gelecek Planları

Birden fazla yerleşik borsada listeleme konuşulurken, SnapEx bu konuyla ilgili ayrıntıları henüz doğrulamadı. Ancak yatırımcılar artık Uniswap ve PancakeSwap üzerinden SNAP işlemlerini yapabilirler.

SnapEx ayrıca yol haritalarında da gösterildiği gibi yaklaşan bir NFT lansmanı hakkında bir tanıtım videosu yayınladı ve resmi olarak Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

SnapEx için bir sonraki adımlar arasında şunların olduğu ifade ediliyor:

  • SNAP NFT Drop
  • SNAP Swag Pack Sürümü
  • World Trading Grand Prix: Küresel bir yatırım yarışması
  • SnapQuant ve SnapSocial: Uzman yatırımları ve kopya işlemler işlevleri
  • Yeni Yatırım Ürünleri: CBBC’ler, teminatlar, endeksler ve tahmin token’ları
  • Kripto Opsiyonları

Basit bir sözleşme işlem platformundan SnapEx, hızla türünün tek örneği bir kripto türevleri işlem platformuna dönüştüklerini ifade ediyor.

SnapEx Hakkında

SnapEx, bireysel ve kurumsal pazarlara kripto türevleri işlemleri sunan, hızla gelişen bir türev işlem platformudur.

2018’de kurulan SnapEx, o zamandan beri dünyanın önde gelen Girişim Sermayesi kuruluşlarından bazıları tarafından finanse edildi ve SnapEx’in Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa’daki varlığıyla daha da büyümesi için zemin hazırlandı.

SnapEx, kullanıcılarına hem ekosistem hem de platform token’ı sunan tek kripto türevleri platformu olmaya hazırlanıyor.

200.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet veren SnapEx, hem CEX hem de DeFi, stake işlevleri, lisanslı kripto hisse senetleri, uzman ve kopya işlemleri, opsiyon işlemleri ve daha fazlasını içeren hepsi bir arada bir paket sunacak. SnapEx’in amacının ilk günden beri aynı olduğu ifade ediliyor: Geleneksel ve dijital finans arasındaki boşluğu kapatmak ve kripto para biriminin küresel olarak kitlesel benimsenmesine katkı sağlamak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar