reklamı kapat

SimpleFX Komisyon Oranını %20 Azaltarak Yeni Versiyonunu Kutluyor

Geçtiğimiz günlerde platformunun yeni versiyonunu başlatan SimpleFX yeni kullanıcılarına sıra dışı teklifler sunuyor.
11 Ekim 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Dünyanın en hızlı büyüyen CFD (fark sözleşmesi) platformları arasında gösterilen SimpleFX geçtiğimiz günlerde SimpleFX WebTrader’ın yeni versiyonunu piyasaya sürmüştü. Platform ayrıca dünyanın önde gelen üye takip platformu Unilink.io ile de yeni bir ortaklığa vardığını kullanıcılarına duyurmuştu. Bu ortaklık sayesinde platformun kullanıcıları gelirlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilecek ve pay oranlarını %40’a kadar artırabilecek.

SimpleFX ekibi platformun yeni versiyonuyla birlikte birkaç yenilikçi işlevin de kullanıcılara kazandırıldığını ilan etti. Yeni versiyonun getirdiği yenilikler arasında güvenli bir uygulama programlama arayüzü (API) ve günlük işlemlerde kullanılacak otuzdan fazla araç yer alıyor. Üstelik platforma yeni katılacak kullanıcıları benzersiz bir fırsat bekliyor. Bugün SimpleFX’i denemeye karar verirseniz %20 komisyon geri ödemeli 500 dolarlık bonusu almaya hak kazanabilirsiniz.

SimpleFX ekibinin yaratıcı mühendisleri platformun yeni versiyonu için yeniden modellendirilmiş daha etkili bir işlem motoru tasarladı. Yeni motor sayesinde platformdaki yükleme işlemleri ve fiyat güncellemeleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Üstelik SimpleFX ekibinin tasarımcıları yeni platformun mobil bir şekilde kullanılabilmesini de mümkün hale getirdi.

Günlük işlemlerin temel prensiplerini öğrenmenin en iyi yolu

SimpleFX ekibi günlük işlemlere henüz adım atmış acemi kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla yeni bir araç meydana getirdi. Oldukça kolay bir şekilde ulaşılabilen ve kolay kullanılabilir bir özelliğe sahip bu yeni araç tecrübesiz kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. SimpleFX platformunun sunduğu “hızlı işlem” moduyla kullanıcıların emirleri açıp kapatması, işlem pozisyonlarını değiştirmesi ve yalnızca bir tıklamayla (ya da dokunuşla) işlem yapabilmesi mümkün hale geliyor.


Günlük bazda gerçekleştirilen alış satış işlemlerinde yeni ve tecrübesizseniz, size emir açıp kapatmanın temel prensipleri oldukça anlaşılır bir şekilde gösterilecek. Tam işlevsel bir deneme hesabı ve platformdaki para yatırma işlemlerinde alt limitin bulunmayışı yeni başlayan kullanıcıların CFD işlemlerini kavramasına yardımcı oluyor.

Uzman kullanıcılar için güçlü bir araç

Günlük alım satım işlemlerinde bir uzmanlığa sahipseniz SimpleFX platformunun sunduğu API yöneticisinden faydalanarak dilediğiniz otomatik işlem çözümünü, gelişmiş analiz çözümlerini ya da yapay zeka ürünlerini çalıştırabilirsiniz.

SimpleFX ekibi hem başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hem de ileri düzeydekilere yardımcı olmak için yeni bir web sayfasını hizmetlerine başlattı. Özverili bir editör ekibine sahip bu yeni web sayfası platformun kullanıcılarını birçok konuda bilgilendirici özelliklere sahip olacak. Blog.simplefx.com adresinden ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Şeffaf ve gerçek zamanlı üye izleme platformu

SimpleFX ekibinin son ortaklığının ardından kullanıcıların Unilink.io tarafından sunulan imkanlardan faydalanması mümkün hale geldi. Unilink.io ile çok sayıda faydalı aracı kullanarak kendi çok seviyeli üye ağınızı oluşturabilirsiniz. Tıklamalar, görüntülenmeler, dönüşüm oranları ve çok seviyeli gelir verileri gerçek zamanlı olarak sunulacak ve tüm bunlar üyelerinizi yönetmenize yardımcı olacak.

Unilink.io sayesinde SimpleFX kullanıcıları üyelerini bir harita üzerinden izleyebilecek ve sahip oldukları ağı birçok dilde kullanılabilen yeni araçlarla genişletebilecek. Kullanıcıların kazandıkları gelir oranıysa komisyon’un %40’ı oranına dek yükselebiliyor. Başka bir deyişle tavsiyede bulunduğunuz kullanıcıların SimpleFX üzerinde yaptığı her işlemden alınan komisyonun %40’ı sizin olabiliyor.

Yeni SimpleFX WebTrader platformuna yeni kullanıcıların katılmasını sağlamak adına ekip şu sıralar benzersiz bir teklif sunuyor. Yalnızca sınırlı bir zaman aralığında geçerli olacağı ifade edilen bu teklife göre bütün işlemlerin komisyonlarında %20 indirime gidilecek.

Bire beş yüz kaldıraçlı güvenilir ve hızlı bir işlem uygulaması arıyorsanız SimpleFx.com’u deneme zamanınız geldi demektir. Platformu kullanmaya bugün başlayın ve şu sıralar devam eden benzersiz fırsattan faydalanın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.