Sıfırdan Binance Borsası Öğreniyorum 13

Sıfırdan Binance Eğitim serimizde kripto para borsalarında işlem yaparken kar ve zararımızı nereden görebiliriz onu gösteriyorum.
Okuma Süresi: 3 Dakika

Binance borsasında al sat işlemlerimizi yaparken önceden girmiş olduğumuz Binance limit emri, Binance OCO emri ve stop loss gibi emirleri sürekli bilgisayar ve telefon başında olmadığımız için bir zaman sonra unutabiliyoruz. O yüzden zamanında girmiş olduğumuz bu açık emirleri, Binance açık emir iptal şeklinde sonuçlandırmamız gerekiyor. Peki Binance Borsasında öncelikle Binance açık emir nedir ve Binance açık emirleri nasıl görürüz ya da bu emir iptali nasıl yapılır gibi soruları cevaplandırmaya çalışıyorum.

Aynı şekilde bütün yukarıda saydığım işlemleri yaparken tabi ki her girilen açık emir veya limit emir ile birlikte Binance borsasında kar zarar görme işlemlerimizi öğrenmemiz gerekiyor. Yani Binance da kar zarar nereden bakılır veya Binance kar zarar hesaplaması nasıl yapılır mobil uygulama üzerinden göstermeye çalışıyorum.

Bildiğiniz gibi gün geçtikçe kripto para kavramı bilinebilir ve duyulabilir hale gelmeye başladı. Sektörün içinde olan insan sayısı kadar bir o kadar da dışarıda olan insan sayısı var. Hatta belki de daha da fazla. İster istemez biz kripto para kavramını sağdan soldan en çokta arkadaş ortamında duyuyoruz. Durum böyle olunca bir şekilde sektöre kendimizi atmak istiyoruz ama nedense atamıyoruz.

Neden?

Çünkü kripto para borsasında kayıt işlemi ve kimlik doğrulama işlemi nasıl yapılır? Hadi kayıt işlemini gerçekleştirdik, kripto para borsasına para gönderme işlemini nasıl yaparız? Hadi onu da yaptık göndermiş olduğumuz Türk Lirası’nın USDT’e çevirisini nasıl sağlarız gibi sorulara cevap veremiyoruz ama bu sorulara cevap olması niteliğinde bu eğitim serisini hazırlamayı düşündüm.

Sıfırdan borsa eğitimi serisi ile birlikte aslında insanoğlu olarak bizlerde kalıplaşmış, birilerine bağlı kalarak hareket etme durumundan uzaklaşıp, kendi başımıza kripto para borsalarında rahat bir şekilde işlem yapabilir hale geleceğiz. Yani “Sercan! Binance borsasına şu hesaptan para atıver be!” yaklaşımını kıracağız…

Çünkü bu işlemleri sende yapabilirsin!

Bu Eğitim Seti Sayesinde;

  • Kripto Para camiasına adım atmış olacaksın. Bunun içinde rehber olarak Dünya‘nın en çok kullanılan ve bilinen Binance Borsa‘sının kullanımını öğreneceğiz.
  • Senin sağdan-soldan, arkadaş ortamından; “bunu nasıl yaparım, borsaya para nasıl atarım, al-sat işlemi nasıl olur, al şunu bana yapıver vb.” gibi aklında oluşan soruları, kimseye gerek duymadan, kripto para borsalarında kendi bilgin ile rahat bir şekilde cevaplandırmanı ve hareket edebilmeni sağlayacağım.

Ayrıca kayıt işlemi gerçekleştirirken aşağıda bıraktığım referans linkleri ile Binance ve Binance TR borsasına ile kayıt olabilirsiniz!

Binance TR Referans Kayıt Linki ve Kodu: https://bit.ly/3wZ6DIj / AN196IDL
Binance Global Referans Kayıt Linki ve Kodu: https://bit.ly/3zbbOrn / PL44Y5G3

03

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.