reklamı kapat

Siber Güvenlik Platformu LevelNet İle Tanışın

27 Mart 2018
  • Coin TürkCoin Türk

LevelNet piyasada bulunan bütün anti-virüs programlarını basit ve kullanıcı dostu bir uygulama aracılığıyla bir araya getiriyor. Mevcut bütün programlardan daha hızlı hizmet sunma kapasitesine sahip platformun sektörde büyük bir yankı uyandırması bekleniyor.

Küresel siber güvenlik piyasası 2017 yılında 400 milyar dolardan daha büyük bir değere ulaşmayı başardı. Anti-virüsler ile ilgili çalışma alanında bulunan müşterilerin harcamaları ise toplamda 25 milyar doları geçti. İnternetin insanoğlunun gündelik yaşantısına entegre olması sürecinin hızla devam etmesi ve IoT (nesnelerin interneti) gibi yeni piyasaların gelişmeye devam etmesi gibi nedenler neticesinde siber güvenlik sektörüne olan rağbetin de artacağı sonucuna rahatlıkla varılabilir. Büyümesine istikrarlı bir biçimde devam eden böylesi bir sektörün, yatırımlarından kâr elde etmek isteyen kullanıcılar tarafından bir ilgi odağı haline getirilmesi oldukça doğal bir sonuç olarak yorumlanabilir.

Ancak büyük fırsatlarla dolu olduğunu gördüğümüz bu sektörün birtakım sorunlar ile karşı karşıya kaldığına şahit oluyoruz. Bu sorunlar sektörün olması gereken yere gelmesini engellemekle kalmıyor sektördeki kullanıcıların aldıkları hizmetlerin kalitesinin de düşük bir durumda olmasına sebebiyet veriyor. Mevcut piyasada faaliyetlerini sürdüren şirketler gelecekte peyda olması muhtemel siber güvenlik sorunlarına odaklanmak yerine çalışmalarını mevcut sorunların ötesine götüremiyorlar. Bu da ancak sektörde sunulan hizmetlerin yerinde saymasına neden oluyor.

Dünyadaki ilk dağıtımlı siber güvenlik platformu olarak tanımlayabileceğimiz LevelNet geleneksel düşüncelerin boyunduruğundan sıyrılarak kullanıcılarına daha kaliteli hizmetler sunmaya hazırlanıyor. Deneyimli ve hünerli bir ekibe sahip olan LevelNet platformunun sektörde yeni bir çığır açacağına inanılıyor.

LevelNet, sisteminde bulunan herhangi bir anti-virüs programı tarafından tespit edilen şüpheli dosyaya karşı anında önlem alınıyor. Halihazırda çalışmakta olan bütün programlardan daha hızlı bir şekilde faaliyet gösteren LevelNet kullanıcılarına oldukça kaliteli hizmetler sunuyor. Bu sıra dışı platformu sektörün beğenisine sunan ekibi yakından tanıyalım.

Nick Belogorsky

Yeni nesil bir anti-virüs startup’ı olarak bilinen Cyphort’un kurucu ekibi arasında yer alan Nick, Cyphort projesi kapsamında çok sayıda karmaşık görevi yerine getirdi ve bu konuda çalışmalarına halen devam ediyor. Nick Cyphort’la Facebook aracılığıyla tanıştı. Sıradan bir Facebook kullanıcısı olmayan Nick Facebook’ta casus yazılım uzmanı ve güvenlik temsilcisi olarak çalışıyordu. Yaklaşık bir milyar Facebook kullanıcısı kişisel verilerine karşı yapılan saldırılardan başarılı bir şekilde Nick sayesinde korundu.

Nick aynı zamanda Nova Ukraine olarak bilinen bir hayırsever organizasyonun da kurucu ortağı.

Chris Kasperski

Chris Kasperski (1976 – 2017) profesyonel bir bilgi teknolojileri güvenlik uzmanıydı. Kasperski, Endeavor Security ve McAfee gibi dünyaca ünlü şirketlerde bilgi güvenliği konusunda çalıştı. Chris düzenli bir şekilde bilgi teknolojileri hakkında yazılar yayınlıyordu. Öyle ki Chris’in sistem programlama ve ters programlama konuları üzerine kaleme aldığı kitaplar yayınevleri tarafından defalarca basıldı. Chris 2017 yılının başlarında aramızdan elim bir şekilde ayrılıp hayata gözlerini yummadan önce LevelNet’in teknolojisini geliştirme noktasında bize danışmanlık yaparak yardım etti.

Sergey Sergeenko

Sergey Avustralya’da pek çok işletme ödülüne layık görülen Edway Group Ltd’nin kurucu ortağı olarak biliniyor. Geleneksel ekonomileri ve kripto para ekonomilerini birbirine bağlayabilecek yeterlikte bir bilgi birikimine sahip olan Sergey G20 zirvesinde Avustralya’yı temsil etti.

Dave Anderson

Blockchain temelli dev proje Chronobank platformunun kurucusu olarak tanınan Dave bilgi teknolojilerine yönelik güvenlik hizmetleri sunan şirket McAfee’de bir zamanlar pazarlama bölümü başkanıydı. Dave ayrıca siber güvenlik ve veri analizi alanlarında da uzun yıllar hizmet verdi. Aralarında Fortune dergisinin en iyi 50 startup’ı listesine girmeyi başaran şirketlerin de bulunduğu çeşitli işletmelerde çalışan Dave LevelNet platformuna pazarlama stratejileri geliştirme noktasında yardımcı oluyor.

Her biri alanında uzman kişilerden oluşan başarılı bir ekibe sahip olan LevelNet yakınlarda gerçekleştireceği token satış etkinliği aracılığıyla LVL token’leri kullanıcılara sunacak. Projeyi aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

WhitepaperRedditBitcointalkTelegram Twitter – Facebook

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.