X


Shiba Inu’nun Metaverse Projesinden Yeni Detaylar Geliyor! Yerinizi Alın

Shiba Inu'nun geçtiğimiz haftalarda duyurduğu metaverse projesinde yeni detaylar ortaya çıktı.
09:10
23 Şubat 2022
Shiba Inu'nun Metaverse Projesinden Yeni Detaylar Geliyor! Yerinizi Alın
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük şaka para birimlerinden olan Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklama ile Metaverse‘e giriş yapma planını açıkladı ve Shibaverse’ü duyurdu.

Shiba Inu, Shibaverse olarak duyurduğu bu yeni projesinin detaylarını yavaş yavaş açıklamaya başladı. Öyle ki dev şaka para birimi, bu metaverse evreninde rakipleri gibi arsa satışı yapmaya başlayacak.

Shibaverse’ün Detayları Açıklanıyor

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci şaka para birimi olan ve hızlı bir popülarite yakalayan Shiba Inu, geçtiğimiz haftalarda Metaverse’e giriş planlarını duyurdu.

Shiba Inu, Twitter hesaplarından yaptığı paylaşımla projenin ismini Shibaverse olarak açıkladı ancak daha fazla detay vermekten kaçındı. Bugün ise ortaya çıkan yeni ayrıntıları sizlerle paylaşacağız.

Shiba Inu topluluğuna adanmış bir Twitter hesabı olan @shibainuart, Twitter’dan yaptığı paylaşımla Shibaverse projesinde diğer rakipleri gibi arsa satışı yapılacağını açıkladı. @shibainuart ayrıca bu evrende 99.000 parsel yer alacağını da ekledi.

İlk Satışlar Doge Killer (LEASH) Sahiplerine Yapılacak

Shiba Inu Lands, ilk satışlarını sistemde oluşturulmuş bir sıra sistemine göre Doge Killer (LEASH) token sahiplerine yapmayı düşünüyor. Geri kalan arsanın ise kısa bir süre sonra satışa açılması planlanıyor.

Lansman, LEASH sahiplerinin SHIB arazilerini görüntüleme, teklif verme ve satın alma için ilk erişime sahip olacağı 10 günlük bir “arazi etkinliği” olacak.

Ancak, ilk başta sadece 35.000 parsel serbest bırakılacak. Arazilerin ilk partisi satıldıktan sonra, kalan araziler aşamalı olarak serbest herkese açık olarak serbest bırakılacak.

Bununla birlikte, arazilerin fiyatlandırması henüz açıklanmadı ve sadece 10 günlük arazi etkinliği sırasında ortaya çıkacak.

Bir ‘cüzdan’ın satın alabileceği parsel sayısı maksimum, 10’a 10 arsa ile 100 parsel ile sınırlandırılmış olacak. Yatırımcıların Shiberse Metaverse’de arazi satın almak için Ethereum ile ödeme yapmaları gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar