Reklam

Shiba Inu’dan Büyük Müjde Geldi: Analistlerden Heyecanlandıran Ralli Açıklaması!

Kripto paralar ayı piyasasından kurtulmak için gün sayarken, Shiba Inu (SHIB) bir sonraki boğa koşusu için hazırlanıyor. 
12:30
21 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto paralar ayı piyasasından kurtulmak için gün sayarken, Shiba Inu (SHIB) bir sonraki boğa koşusu için hazırlanıyor.

Shiba Inu’dan Ses Getirecek Ortaklık: Metaverse

Shiba Inu, merakla beklenen metaverse projesini tasarlamak ve geliştirmek için birinci sınıf bir görselleştirme stüdyosu ile ortaklık yaptığını duyurdu. SHIB’in yeni ortağı Third Floor, dev şirket Marvel’in TV şovları ve filmlerindeki çalışmaları ile ünlüdür. Analistler, devam eden ortaklıklar, yakımlar ve mevcut toparlanma ile Shiba Inu fiyatında bir artış öngörüyor. Shiba Inu yatırımcıları, uzun bir süredir ekosistemin metaverse projesi SHIB.io’nun lansmanını beklediler. Tipik olarak, Shiba Inu ekosistemindeki yeni gelişmeler ve lansmanlar, meme coin’in borsalardaki talebini olumlu yönde etkiler ve kısa vadede fiyatını artırır. Bu nedenle, Marvel Cinematic Universe gibi önemli bir şirketin uzun vadeli ortağı ile yeni ortaklık anşlaşmasının duyurulması önemli bir gelişme. ThirdFloor’un Shib.io metaverse projesine birinci sınıf görselleştirme özellikleri, tasarımlar ve geliştirmeler sunması bekleniyor. En büyük görselleştirme stüdyolarından biri olan TTF, Hollywood’daki projelerde işbirliği yaptı ve en iyi yönetmenler ve tasarımcılarla çalıştı.

Third Floor, Shiba Inu’dan ilham alan evrendeki sanal ortamları ve binaları tanımlamaya ve geliştirmeye yardımcı olmak için görsel geliştirme ve hikaye anlatımı üzerinde çalışacak. Şirket ayrıca, nihai çevre üretimini bilgilendirmek için bir pazar yeri oluşturacak. Shibburn portalından alınan verilere göre, son 24 saat içinde sekiz işlemde 18,99 milyon Shiba Inu  yakıldı. Şimdiye kadar toplam 410.37 trilyon Shiba Inu yakıldı. SHIB’in benimsemesi artarken, yakım oranları da giderek artıyor. Geçen hafta bir milyar Shiba Inu  yakıldı. Dolaşımdaki arzdaki azalma, SHIB fiyatını olumlu yönde etkiliyor. Uzmanlara göre, yakımların istikrarlı bir şekilde devam etmesi durumunda, SHIB fiyatı uzun vadede  artış kaydedecek.

SHIB, İvme Kazanacak!

FXStreet’teki analistler, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi. Analistlere göre, SHIB fiyatı %40 daha fazla yükselebilir. Yatırımcı hissiyatı ve ekosistemdeki gelişmelere dikkat çeken analistler, temel göstergelerin ralliye işaret ettiğini belirtti. Kripto para piyasası son zamanlarda toparlanırken, SHIB, yükseliş potansiyeline sahip.

Uzmanlara göre, altcoin piyasasının yeniden ivme kazanması için Bitcoin’in tekrar ivme kazanması gerekiyor. Resesyon ve yüksek enflasyon endişeleri sürerken, ayı piyasasının ne zaman sona ereceği belirsizliğini kouyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar