X


Shiba Inu (SHIBA) Rekora Koşuyor! Ünlü Analiste Göre Sıra Bu Altcoin’lerde

Shiba Inu zirveye doğru hızlı adımlarla ilerlerken ünlü analist bu 3 altcoin'in Shiba Inu'yu takip edeceğini belirtiyor.
13:25
7 Ekim 2021
Shiba Inu (SHIBA) Rekora Koşuyor! Ünlü Analiste Göre Sıra Bu Altcoin'lerde

Popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIBA), rekora koşuyor. Geçtiğimiz günlerde hızlı bir artış başlatan şaka para birimi, bugün itibarıyla %300’ün üzerinde kazanç elde etti. Ünlü analiste göre ise şimdi sıra bu altcoin‘lerde.

Shiba Inu (SHIBA) Zirveye Koşuyor

Dogecoin‘den sonra en popüler şaka kripto para birimi olan Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde Tesla COE’su ve milyarder isim Elon Musk’ın twitter paylaşımının ardından yükselişe geçti ve hız kazandı.

Elon Musk‘ın köpeğini Tesla model arabasının içerisinde paylaşmasının ardından fiyat yukarı yönlü bir ivme kazandı. Öyle ki Musk’ın bu paylaşımının ardından popüler meme (şaka) para birimi son 4 günde %330’ün üzerinde bir fiyat artışına neden oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

SHIBA, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saatte %38’lik bir artışla  yükselişini sürdürüyor. Şaka para birimi şu anda 0.00003119 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Ünlü Analist Bu Altcoin’lerde Büyük Ralli Bekliyor

Chico Crypto’dan popüler kripto analisti Tyler Swope, Shiba Inu’nun ardından Ekim ayında büyük kazançlar elde etmeye hazırlanan 3 altcoini açıkladı.

Alchemist (MIST)

Listede ilk sırada, yatırımcının portföyündeki en iyi altcoin olan Alchemist (MIST) yer alıyor. Analist, MIST‘in 68 dolardan neredeyse %100 arttığı 7 günlük grafikte daha fazla yükseliş gösterdiğine işaret ediyor.

Swope’a göre, Ekim ayında Alchemist çok sayıda ağ yükseltmesi ve ortaklık görecek. Özellikle son zamanlarda Altchemist ve Uniswap ortaklığı hakkında bir söylenti var.

“Sosyal medya raporlarına göre, Unıswap yakında Alchemist’in mistX ürününü, Madenci Çıkarılabilirlik Değerine (MEV) karşı koruma için popüler bir çözüm olarak kullanabilir.”

Şu ana kadar hiçbir şey resmileştirilmemiş olsa da, analist Alchemist’teki ekibin ve çekirdek ekip üyesi Don Vincenzo’nun yakında büyük bir duyurunun geleceğini ima ederek ortaklığı çevreleyen söylentileri daha da artırdığını söyledi.

OlympusDAO (OHM)

Swope’un listesinde ikinci sırada OlympusDAO (OHM) yer alıyor. OHM fiyatı son 7 günde, 600 dolardan 922 dolara bir artış başlatarak %50 getiri elde etti.

Analistin tahminlerine göre, OHM, merkezi borsada listelenmeyen ilk 100’deki tek altcoin olduğu için hala büyük bir yukarı potansiyele sahip:

“OHM kripto dünyasını kasıp kavurdu ve olasılıklara meydan okudu. İlk 100’de merkezi bir borsaya sahip olmayan tek kripto para birimidir. Şu anda yalnızca Uniswap, Sushiswap ve 0x protokolü gibi DEX’lerde listeleniyor. İlk 100’deki diğer tüm paralar, Binance, Conibase, Kraken, Kucoin veya diğerlerinden biri gibi bir CEX‘e sahiptir. Dolayısıyla, kısa ve orta vadede OHM için hala büyük bir artı var.”

KlimaDAO (KLIMA)

Klima DAO yeni lansmanı yapılan bir kripto para projesidir. Swope’a göre, Klima DAO ekosistemi Olympus DAO‘da modellenmiştir. Her KLIMA token’ı, 1 ton doğrulanmış, tokenize edilmiş karbon azaltma veya çıkarma ile desteklenir. Bunlar, hazinede süresiz olarak kilitli kalabilir veya KLIMA’nın fiyatını dengelemek için satılabilir.

Öte yandan son zamanlarda, Mark Cuban’ın Ethereum adresi, cüzdanına 5 milyon KlimaDao satın alma işlemi kaydetti.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar