X


Shiba Inu Bir Borsa Tarafından Daha Listelendi: Robinhood İçin Çember Daralıyor Mu?

TastyWorks, önde gelen şaka kripto para Shiba Inu desteğini açıkladı.
18:36
6 Kasım 2021
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Chicago merkezli fintech girişimi Tastytrade’in bünyesindeki TastyWorks, popüler kripto para Shiba Inu’yu (SHIB) platformuna eklediğini duyurdu. Robinhood rakibi, bu yılın şubat ayında kripto para alım satım hizmeti vermeye başlamıştı.

TastyWorks, Shiba Inu Listelemesini Duyurdu

ABD merkezli alım satım platformu TastyWorks, önde gelen şaka kripto para Shiba Inu desteğini açıkladı. Robinhood’un rakibi borsanın CEO’su Scott Sheridan, listelenmeyi artan ilgi ve kullanıcı talebinin sonucu olarak belirtti. TastyWorks kullanıcıları bundan önce Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) ile işlem yapabiliyordu.

Geçtiğimiz ocak ayında aracı kurumun ana şirketi, İngiliz çevrimiçi alım satım sağlayıcısı IG Group tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Medyaya yansıyan diğer bilgilere göre Public, ekim ayında Shiba Inu‘yu listelemişti. Böylelikle Shiba Inu dev platformlarda boy göstermeye devam ediyor.

Ancak Shiba Army‘nin gözü kulağı Robinhood listelemesinde ve sonuçlanana dek orada kalacak gibi görünüyor. Hali hazırda onlarca dev kripto alım satım platformunda yer alan Shiba Inu, Robinhood listelemesini istiyor. Changeorg’da başlatılan imza kampanyası platformun şimdiye dek gördüğü en büyük katılıma sahip olmaya aday gözüküyor. 500.000’in üzerinde kişi Shiba Inu’nun Robinhood borsasında listelenmesi adına imza verdi.

Shiba Inu Fiyat

Geçtiğimiz gün ani bir fiyat artışı ile dikkatleri üzerine çeken SHIB, 0.000065 dolara kadar yükselmişti. Balina etkinliğinin en büyük katalizör olurken büyük çaplı alım dün kaydedilen yükselişin ana nedeniydi. Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla %4 günlük kazanç ile 0.000059 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar