reklamı kapat
  • BTC  :  39.792,77 ₺
  • ETH  :  3.145,44 ₺
  • BCH  :  4.956,51 ₺
  • XRP  :  3,81 ₺
  • BTC 39.792,77 ₺
  • ETH 3.145,44 ₺
  • BCH 4.956,51 ₺

Royal Kingdom Blockchain Projesi İçin ICO Başlatıyor

18 Haziran 2017
  • Serhat AntSerhat Ant
Royal Kingdom Orta Doğuda girişimci projeler geliştirmek için ICO başlatıyor. Dubai hükümetinin dünya blockchain merkezi olma amacını benimseyen Royal Kingdom ekibi, blockchain ve smart contract’lere dayalı iş çözümleri geliştiriyor. Şirket bu doğrultuda ICO kampanyası başlatıyor ve Royal Kingdom Coin (RKC) token’lerinin Temmuz ayında satışına başlıyor.

Dubai merkezli şirket ödeme alanındaki işletmelerle blockchain teknolojisi üzerinde çalışıyor. Şirket sosyal ve kurumsal müşterilerine özelleştirilmiş teknik destek ve araçlar sağlıyor.

P2P finansal projelerinin önemini anlayan Royal Kingdom daha yenilikçi ürünler geliştirmeyi amaç edinmiştir. Geliştirici ekip dağıtımlı bir borsa oluşturmuştur: Merkezi ve merkezsiz borsa karışımı bir platform ile kullanım kolaylığı ve güvenlik aynı potada eritilmiştir. Tomorrow Exchange (Yarının Borsası) isimli borsa an itibariyle geliştirme aşamasında olup son düzeltmeler yapılmaktadır. Açık kaynaklı beta sürümün Haziran ayı sonlarında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Borsada Royal Kingdom Coin’in yanı sıra ERC20 token’leri de işlem görecektir. RKC’ler 6 Temmuz’da başlaması planlanan ICO süresince satışa sunulacaktır.

Blockchain teknolojisinin merkezsiz yapısı sayesinde hata toleransı sağlama, şeffaf, hızlı olma ve masrafları azaltma gibi avantajları sebebiyle ileride daha çok kullanılacağı tahmin edilmektedir.

Ancak yenilikçi projelerin geliştirilebilmesi ve sektörde tutunabilmesi için yatırım alması şarttır. Royal Kingdom şirketi ICO kampanyasıyla yatırımcıları finans ve ödeme çözümlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla projeye katılmaya çağırmaktadır. Royal Kingdom’a ve ICO kampanyasına dair daha fazla bilgi almak isterseniz ICO websitesini ziyaret edebilir veya halkla ilişkiler birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

Suelen Sourient
Halkla İlişkiler Birimi
Royal Kingdom Enterprise Limited
press@royalkingdomenterprise.com

Sosyal Medya Hesapları

Facebook Royal Kingdom Enterprise
Facebook RKC
Twitter
RKC Blog/Haberler
Reddit RKC
Slack
Telegram
Bitcointalk

Linkedin Royal Kingdom

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

loading...