X


Roger Ver, BCH İle İlgili Açıklamalar Yaptı

Ver, Bitcoin Cash’in şu anki seviyesinden binlerce kat yukarı çıkabileceğini dile getirdi...
13:00
28 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında yılbaşından beri elde edilen kazançlar son zamanlardaki kayıplarla eriyor gibi görünüyor. Piyasa kapitalizasyonundaki düşüşler de bu durumu kanıtlar nitelikte…

Bunun yanında piyasanın önemli isimlerinden Roger Ver, Bitcoin Cash ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Önemli Açıklamalar

CNBC ile yapılan röportajın başlığı “Bitcoin Cash, şu an bulunduğu yerden binlerce kez yukarı çıkabilir: Bitcoin Jesus” şeklindeydi.

Ver, hem BTC hem de BCH’nin bu yıl iki katına çıktığını ve kripto para birimlerinin piyasada kalmaya devam edeceğini belirterek sözlerine başlıyor. Ardından Ver şu açıklamaları yapıyor:

En ilginç olanı Bitcoin Cash. Sanırım şu an bulunduğu yerin bin kat üstüne çıkma kabiliyeti var çünkü tüm dünya için elektronik parayı getirmek istiyor.

Bu açıklamanın ardından Ver, Warren Buffet’ın “insanlar korktuklarında aç gözlü olurlar” tezine değinerek Bitcoin Cash fiyatlarının en düşük olduğu dönemden bahsediyor.

Ayrıca Ver, iki büyük dijital varlık arasındaki kullanım farklılıklarına ve kullanım amaçlarına da değindi:

Akıllı para Bitcoin Cash’e uygun bir terim, çünkü Bitcoin’i baştan popüler yapan ekonomik özelliklere sahip. Bugün herkesin Bitcoin dediği şey, sadece adı bilindiği için Bitcoin. Bitcoin’i popüler yapan teknoloji ve kullanıcı deneyimi bugün Bitcoin Cash olarak adlandırılıyor.

Kripto Topluluğu Reaksiyonu

Kripto topluluğu ise Ver’in bu açıklamalarına hemen reaksiyon gösterdi. Dan Hedl, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

Hey @JoeSquawk, CNBC’nin Bitcoin Cash ile ilgili raporunda ne var? Roger benimsenme ve kimlik hakkında yanlış bilgi edindiğini söylüyor.

Öte yandan Ver Kasım başında yaptığı açıklamalarda Bitcoin Cash’in yüzde 100.000 artış yaşayabileceğini ifade etmişti. Ver’in açıklamalarını bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık…

Kaynak: Newsbtc

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Abidin
    3 sene önce

    Gec onu gec orjinali varken niye sana para yatiracak millet bitik tum forklar ve altcoinler

    39