Ripple’ın Başarısı Polygon, Cardano ve Borroe’da Satın Alma Çılgınlığını Başlattı!

11:00
2 Ağustos 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto dünyasında son birkaç hafta çılgın bir roller coaster yolculuğu oldu, ancak en unutulmaz olaylardan biri şüphesiz Ripple’ın SEC’e karşı kazandığı zaferdi.

Bu sadece Ripple’ın paydaşları arasında güvenin tazelenmesini sağlamakla kalmadı, aynı zamanda tüm kripto piyasasını kasıp kavuran bir iyimserlik dalgasını da tetikledi. Özellikle Borroe ($ROE), Polygon (MATIC) ve Cardano (ADA), Ripple’ın yasal zaferinin başlattığı olumlu duygularla ateşlenen bir talep dalgası yaşadığı iddia ediliyor.

Satın Alma Ateşi Sayesinde $ROE Talebi Arttı

Heyecan verici yeni kripto yatırımcı dalgasında Borroe, NFT endüstrisini dönüştüren son derece yenilikçi bir proje olarak öne çıkıyor. Piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen $ROE büyük ilgi gördü.

Henüz beta aşamasında olan bu aşamaya tahsis edilen tokenların %85’inden fazlası şimdiden satılmış durumda. 0,01 $ olarak fiyatlandırılan $ROE tokenları, üstün teknolojisi sayesinde hem değer hem de büyüme yatırımcılarına hitap ediyor.

Özellikle Borroe, NFT pazarında indirimli olarak satılan gelecekteki ve olağanüstü gelir akışlarını tokenize etmek için tasarlanmış yapay zeka odaklı bir platformdur. Sanatçılardan işletmelere kadar herkes Bir gelir akışı, hızlı ve verimli bir şekilde sermaye toplayabilir.

Borroe, blockchain teknolojisi, tokenizasyon, akıllı sözleşmeler ve yapay zeka destekli risk değerlendirmesini sorunsuz bir şekilde harmanlıyor. Bu sayede kullanıcılara anında finansman, düşük işlem ücretleri, gizlilik ve yüksek güvenlik sunan bir pazar yeri ortaya çıkıyor.

Borroe türünün ilk örneği ve esasen kripto alanının kapsamını genişletiyor. Yapay zeka destekli Borroe platformu, içerik oluşturucular, oyun platformları ve sektördeki diğer yenilikçi oyuncular da dahil olmak üzere Web3 işletmelerini hedefliyor ve sonunda onlara finansmana hızlı erişim imkanı sağlıyor.

Bu iş modellerinin öngörülemezliği nedeniyle, geleneksel finansmana erişim kripto alanında oldukça zor. Ekosistemi beslemek için $ROE tokenlerini kullanan Borroe, geleneksel endüstriyi değiştirip Web3 oyuncularının abonelikler, yönetim ücretleri ve diğerleri gibi gelecekteki kazançlarını satarak anında nakit paraya erişmelerine imkan tanıyor.

Ön Satıştan ROE Token Satın Al

Polygon POL’u Yaygınlaştıracak

MATIC geçtiğimiz ay %8’in üzerinde bir artış gösterdi; bu artış belki de Ripple’ın başarısının ateşlediği ve birçok kriptoya olan ilginin artmasına neden olan bir ralli. Buna ek olarak, Polygon’un ağ etkinliği artıyor ve MATIC’i POL ile değiştirmeyi amaçlayan yeni yükseltme, yatırımcıların ilgisini daha da artırdı.

Cardano’ya İlgi Artıyor

Cardano’nun yatırımcıları da SEC baskısından etkilendi (özellikle de Robinhood Markets Haziran sonunda ADA’yı  delist ettiği için) ve şimdi ADA onlara her şeyin yoluna gireceğine dair güvence vermek için çaba sarf ediyor.

Yine de Ripple’ın başarısı sayesinde Cardano uzun vadede yükseliş yaşayabilir. Cardano’nun DeFi endüstrisi üzerindeki etkisi, daha fazla güncelleme ve yeniliğin Cardano ağını kullanıcılar için daha cazip hale getirmesi bekleniyor.

Özet

Ripple’ın mahkeme salonundaki son zaferi kripto paraların gücünü gösterdi ve dijital finans dünyasında heyecan yarattı. Borroe, Polygon ve Cardano bu enerjiden faydalanarak benzersiz özelliklerini ve yeni fikirlerini iz bırakmak için kullanıyor.

Borroe, NFT pazarında yapay zeka ve blockchain teknolojisini birleştirerek en hızlı büyüyen sektörlerden biri olan Web3’te yenilik yapıyor ve içerik oluşturucular ile toplulukları arasında değer paylaşımını geliştiriyor.

Gelecekteki kazançları satma konusundaki benzersiz önermesi şimdiden büyük ilgi gördü ve beta aşamasında tokenlerinin hızla tükenmesine neden oldu. Bu popülerlik, bu tür yenilikçi çözümlere yönelik yüksek bir piyasa talebine ve yatırımcı ilgisine işaret etmektedir.

Borroe ($ROE) Ön Satışını İnceleyin;

Presale: https://borroe.finance/

Web sitesi: https://borroe.finance/

Telegram: https://t.me/borroe_finance

Twitter: https://twitter.com/Borroe_Finance

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar