reklamı kapat

Ripple (XRP) Geri Mi Dönüyor?

Kripto para piyasası genel olarak değer kaybederken XRP farklı yönde seyretti. Ripple haberin hazırlandığı ana göre son 24 saatte yaklaşık %2 oranından artış gösterdi.
7 Eylül 2018
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Kripto para piyasası bugünlerde yeni bir düşüş trendine başladı. Coinmarketcap gibi piyasa izleme sitelerinde çoğu altcoin’in rakamları kırmızı renkle ifade edilirken XRP’nin aksi yönde seyretmesi dikkat çekiyor. Toplam piyasa değeri bakımından piyasanın en büyük üçüncü parası Ripple son yirmi dört saatte yaklaşık %2 değer kazandı.

San Francisco merkezli firma Ripple’ın kripto parası XRP gösterdiği başarılı performansla yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor. Uzun zaman devam eden düşüşün ardından, üstelik de tüm piyasa değer kaybederken, XRP fiyatında kaydedilen bu artış kullanıcıları heyecanlandırmayı başarıyor. Peki bu artış XRP’nin geri dönüşüne işaret ediyor olabilir mi?

Küçük bir yükseliş

Birçok yatırımcı piyasaya hakim olan düşüş hareketiyle birlikte XRP’nin de değer kaybetmesini öngörüyordu. Ancak önemli bir yükseliş trendi yakalayan XRP 0,3350 dolar seviyesine kadar ulaşarak piyasanın aksi yönünde seyretti. XRP haberin hazırlandığı sıralarda 0,2989 dolardan işlem görüyor.

Uzmanlara göre Ripple’daki artış devam eder ve fiyat 0,2850 doların üzerinde kalırsa bir sonraki yükseliş hareketi başlayabilir. İki araştırmacı tarafından geçtiğimiz günlerde kamuoyuna açıklanan bir araştırma raporunda USD’nin Bitcoin ağı, Visa, Ethereum ve XRP çevrelerini nasıl etkilediği ortaya koyuluyor. Bu araştırmanın amacının dünyadaki karbondioksit seviyesini artıran günlük aktiviteler hakkında derinlemesine bilgi toplamak olduğu ifade edilmişti. XRP en çevreci ve masrafsız kripto para seçildi. Kripto para takipçilerinin bildiği üzere Ripple’ın XRP’si ile Stellar Lumens (XLM) birçok konuda rekabet halinde. Son performansının ardından Ripple fiyatının nereye doğru seyredeceği ise kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
  • Xrp
    11 ay önce

    Haber yapıyorsunuz ama haber bir şeylik yok laf olsun torba dolsun

    3