Ribbon Finance Fiyatı Kaç TL Oldu? Ribbon Finance Kaç Dolar? Güncel RBN Fiyatı

11:12
24 Ekim 2022

Bu veri sayfamız ile bugün Ribbon Finance ne kadar, Ribbon Finance kaç TL oldu? Ribbon Finance kaç dolar? Ribbon Finance kaç TL‘ye karşılık geliyor? Gibi sorularınıza cevap bulmanın yanı sıra, güncel Ribbon Finance fiyatları ve diğer bilgilere ulaşabilir; RBN/TL, RBN/USD ve RBN/EUR gibi detaylara anlık güncellemelerle ulaşabilirsiniz.

Ribbon Finance Coin Kaç Türk Lirası4.67
1 Ribbon Finance Coin Kaç Dolar0.248377
1 Ribbon Finance Coin Kaç Euro0.227923
Fiyattaki Değişim (24s)-3.02%
Ribbon Finance Coin Hacmi (24s)1,343,486
Ribbon Finance Coin'in Piyasa Değeri132,063,753

Ribbon Finance Kaç TL Oldu?

Şu anda güncel olarak 1 Ribbon Finance fiyatı 4.62 TL‘na işlem görüyor. Ayrıca 1 Ribbon Finance’nin Amerikan Doları Karşılığı $ 0.24565 dolardır. 1 Ribbon Finance karşılığında 4.62 Türk Lirası veya $ 0.24565 dolar alınabilmektedir.

Ribbon Finance fiyatı son 24 saatte -1.64% değişim ile şu anda 4.62 TL‘den işlem görmektedir. Son 24 saatteki Ribbon Finance hacmi ise $ 833,520 dolar ve toplam piyasa değeri $ 130,613,975 dolardır. Bu veriler sitemizde anlık olarak güncellenmektedir. Bu nedenle şu anda güncel Ribbon Finance fiyatını görmektesiniz.

Ribbon Finance (RBN) Fiyat Hesaplayıcı

 

Ribbon Finance (RBN) Fiyat Grafiği

Ribbon Finance (RBN) Nedir?

Ribbon, sürdürülebilir verim sağlayan yapılandırılmış ürünler oluşturmak için finans mühendisliğini kullanır. Ribbon’ın ilk ürünü, otomatikleştirilmiş seçenekler stratejileri aracılığıyla verime odaklanır. Protokol ayrıca geliştiricilerin çeşitli DeFi türevlerini birleştirerek isteğe bağlı yapılandırılmış ürünler oluşturmasına olanak tanır. Yapılandırılmış ürünler, volatilite üzerine işlem yapma, getirileri artırma veya anapara koruması gibi belirli bir risk-getiri hedefine ulaşmak için türevlerin bir kombinasyonunu kullanan paketlenmiş finansal araçlardır.

Theta Vault, ETH’de yüksek getiri elde etmek için kapalı çağrı stratejisini otomatikleştiren yeni bir üründür. Vault, kapalı bir arama stratejisi yürütür ve getiri için haftalık olarak para arama seçeneklerini satar. Bu stratejiyi yürütmenin birincil riski, mevduat sahiplerinin garantili getiri karşılığında potansiyel olarak baştan vazgeçebilmeleridir. Bir call seçeneği satarak, kullanıcılar temel olarak varlığı, üzerine çıksa bile (yani erken satış) kullanım fiyatından satmayı vaat ediyor. Bu nedenle, varlığın fiyatı kısa sürede önemli ölçüde yükselirse, mevduat sahiplerinin ETH’lerinde “negatif getiri” olması mümkündür.