X


Revuto Sahnede: Cardano Ağındaki Kripto Para Tabanlı Abonelik Sistemi İle Tanışın

Revuto, finans sektörünü değiştirmeye geliyor.
13:16
14 Mayıs 2021

Revuto, abonelik ödemeleri için kripto para tabanlı bir çözüm olması ile ön plana çıkıyor. Cardano’nun ölçeklenebilir akıllı kontrat ağında geliştirilmiş olan Revuto, kullanıcıların dijital cüzdanını dijital bankaya dönüştürüyor ve bütün ürünler ile hizmetler için ödeme imkanı sunuyor.

Revuto’nun genel token satışı 18 Mayıs tarihinde başlayacak ve kripto para sektörüne çok daha uygun fiyattan REVU token satın alma şansı sunulacak. Kullanıcılar REVU tokenleri sayesinde projenin kurduğu ödeme ekosisteminde bir paya sahip olabilecek.

Ancak Revuto’nun asıl hedefini anlamak için projenin çözmeyi hedeflediği sorun ile Cardano ağını seçme sebeplerini anlamakta fayda olacaktır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Abonelik Ödemeleri: Büyük Bir Çıkmaz

Abonelikler son dönemde neredeyse her site için kullanılmakta. Bir yazılım, dijital medya, kozmetik, gıda teslimatı, içerik yayını ve diğer bütün ürünler için abonelik modelleri bulunuyor.

Abonelik ödemeleri ise oluşturması kolay ancak iptal etmesi oldukça zor bir çıkmaz olarak görülmekte. Sonuç olarak ise tüketiciler genellikle kendilerinden daha fazla para çekildiğinin farkına bile varmıyor. İnsanların unutkanlığı üzerinden gelir elde eden bu kötü sistem, kullanıcılar bütün kredi kartı verilerini inceleyene kadar bulunamıyor. Kullanıcılar bütün kredi kartı verilerini incelediklerinde ise zamanında unuttukları birçok abonelik ödemesini fark edip bunları iptal etmeye yöneliyor. Ancak bundan çok daha iyi bir yol var ve Revuto ile buna kavuşabilirsiniz.

Ödeme Yapmak İçin DApp’i Kullanın

Birçok insan kripto para birimlerinin aslında finans sektörünün geleceğini temsil ettiğine inanıyor. Revuto ekibi de buna inanıyor ve bunun için çalışıyor. Kripto paralar dijital neslin yani internet neslinin bir numaralı tercihi oldu ve şu an bunlar her yeni nesil ile yayılmaya devam ediyor. Yeni nesiller, geleneksel finans sisteminin işe yaramaz olduğunu fark etmeye başladı ve merkezsiz sistemler bir adım öne çıkmakta.

Blockchain teknolojisinde elde edilen gelişmeler, artık kripto para cüzdanlarının da kullanıcı dostu olmasını sağladı. Buna rağmen hala çözülememiş konular var ve abonelik ödemeleri de bunlardan birisi.

Revuto, kripto para evriminin sıradaki adımı ve gelişimi olarak ön plana çıkmakta. Kullanıcılar gerçek dünya ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak ve ödeme yapmak için Revuto’yu kullanabilecek. Netflix’ten Spotify’a ve kozmetik ürünlerinden yemek siparişine kadar neredeyse her tür hizmet ile ürün kripto paralar sayesinde ödenebilecek. Revuto, modern hayatın bütün gereksinimlerinin ödemelerine yanıt verecek.

Cardano’nun ölçeklenebilir altyapısı üzerinde geliştirilen Revuto DApp‘i, kullanıcıların dijital varlıklar ile daha çok şey yapabilmesini sağlayacak ve onlara aslında itibari paranın işlevselliğini verecek. Revuto banka kartı (yakında geliyor) gibi hizmetlerle ürünler sayesinde istenilen aboneliğe üye olup Cardano ağı tabanlı varlıklar ile ödeme yapmak mümkün olacak.

Revuto DApp’i kullanarak aşağıdaki fonksiyonlara ulaşılabilir:

 • Birkaç tıklama ile aboneliğinizi başlatın ya da bitirin.
 • “Block”, Snooze”, ve “Approve” gibi farklı fonksiyonlar ile aboneliğinizi yönetin.
 • Cardano (ADA) ve REVU gibi tokenleri kullanarak ürünler veya hizmetlerden faydalanın ve bunların ödemesini yapın.
 • Ek seçenekleri açmak ve ödül kazanmak için REVU stake edin.
 • Yeni abonelikleriniz için REVU olarak geri ödeme kazanın.
 • Referans olduğunuz her bir arkadaşınız için REVU token kazanın.

Revuto’nun çözmeyi hedeflediği problemler sadece bunlarla sınırlı değil ve yukarıdaki bilgiler aslında en temel olanlar olarak görülmekte.

Revuto ekibi önümüzdeki haftalarda çok daha fazla özellik açıklayacağını vurguladı ve Cardano ağında piyasaya sürülecek ilk merkezsiz projelerden birisi olması yönüyle de kesinlikle ön plana çıkıyor. Cardano ekosisteminin en temel projelerinden olan REVU, Cardano’nun son dönemde yakaladığı fiyat artışının da sebebi olabilir. Kullanıcıların ise bu devrime katılması için sadece REVU ekosistemine dahil olması yeterli.

REVU ekibini sosyal medyada takip etmek ve yolculuğa katılmak mümkün. Bu yolculuğun sonunda ise kullanıcıları çok daha hızlı, güvenli, basit ve temelde iyileştirilmiş bir abonelik ve ödeme yöntemi tecrübesi bekliyor.

Revuto, abonelik ödemelerinin kripto para sektörünün sıradaki trendi olduğuna inanıyor ve Cardano ağını seçerek bunu en iyi şekilde yerine getirmek istiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • taha
  5 ay önce

  revu 18 mayısda herhangi bir borsaya gelecek mi işlem nasıl devam edecek

  41