X

Ravendex, Cardano Blockchain İçin DEX Demosunu Yayınladı, RAVE Satışını Başlattı

13:20
14 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Yeni projeler için merkezi olmayan piyasada fon toplamanın en iyi yollarından birinin Initial Token Offering (ITO) olduğu düşünülüyor. Ravendex de 5 Ekim 2021’de bir özel satış tarihi ile ilk merkezi olmayan borsasının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ravendex Swap protokolünü kullanmak isteyen potansiyel yatırımcılar, platformun demosunu buradan görüntüleyebilir.

Ravendex’in tamamen piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar, Cardano tokenlerini bir ücret ve kâr karşılığında değiştirebilirken, likidite sağlayanlar likidite havuzuna katkıda bulundukları için bir ödül alacak.

Ravendex ekibi ayrıca ADA kullanıcılarının, fiyat akışı işlemleri, varlık fiyat gösterimleri ve cüzdanlar gibi teşviklerle destekleme planları olduğunu dile getirdi. DeFi’nin kripto meraklıları tarafından erişilebilirliğini artırmak için proje, düşük ücretli ve güvenli işlemler de sunuyor.

Bunlara ek olarak ekip RAVE’nin Cardano Ağı’nda toplam 1 milyar token arzına sahip bir Cardano yerel tokeni olduğunu açıkladı. Kullanıcılar bir token sahibi olarak, Cardano ağı ile etkileşime girme, Cardano projelerini stake etme ve onaylama veya likidite sağlama ayrıcalığına sahip oluyor.

Özel Satışlar Başlıyor

Rave token satışının ilk aşaması, ilk benimseyenler için Özel Satış yoluyla gerçekleşti. Satış 5 Ekim 2021’de başladı ve ilgilenen yatırımcılar bu bağlantı üzerinden satışa katılarak token’a yatırım yapma fırsatından yararlanabilir.

Ekip, 100 milyon dolar RAVE token’ının ilk benimseyenlere sunulacağı beş satış aşaması olacağını açıkladı.

Halka Açık Satışlar

Halka açık satış aşaması, 200.000.000 dolar RAVE tokeninin, biraz daha yüksek fiyatla 0,0027 ADA ile satışa sunulduğu seed aşamasının yolunu açacak. Yatırımcılar, tokenin gelecekte değer kazanması beklentisiyle halka açık satışlardan önce daha fazla token alarak bu avantajdan faydalanabilir.

Ravendex ile ilgili daha fazla detay almak ve satışlarla ilgili bilgi sahibi olmak için Medium sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ravendex Hakkında

Ravendex, düşük ücretli kesintisiz sınır ötesi işlemler için Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir projedir. Hedef, ekosistemin başka bir düzeye taşınmasını sağlamak amacıyla ekosistem üzerine inşa edilen projeler için değer yaratacak özelliklere odaklanarak Cardano’da tek noktada merkezi olmayan bir finans merkezi olmaktır.

Ravendex, Cardano topluluğu için uygulanabilir projelere oy verebilecekleri bir buluşma alanı olan tamamen merkezi olmayan özerk bir organizasyon olmayı umuyor.

TwitterTelegramGithub

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar