reklamı kapat
  • BTC  :  18.770,45 ₺
  • ETH  :  489,80 ₺
  • BCH  :  553,20 ₺
  • XRP  :  1,66 ₺
  • NGC  :  0,61 ₺
  • BTC 18.770,45
  • ETH 489,80
  • BCH 553,20

Propy World Crypto Economic Forum Hackathon’unda 50 Bin PRO Token’i Dağıtıyor

11 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
Dünyanın ilk uluslararası emlakçılık marketi olma hedefiyle yola çıkan Propy, yaklaşan World Crypto Economic Forum Hackathon’unda ödül olarak 50 bin PRO token’i dağıtacak. Şirketin CEO’su ve kurucusu Natalia Karayaneva, 13-16 Ocak tarihleri arasında Güney San Francisco Konferans Merkezinde düzenlenecek konferansta konuşma yapacak kripto uzmanları arasında yer alıyor.

World Crypto Economic Forum 2017 yılında, giderek büyüyen ve gelişen blockchain topluluğunu destekleme amacıyla kuruldu. Forumun seri halinde devam edecek konferanslarının ilki San Francisco’da düzenlenecek. Konferansta Vinny Lingham (Civic), Michael Arrington (XRP Capital, TechCrunch), Nick Szabo (smart contracts’in mucidi), Bill Barhydt (Abra), Jeremy Gardner (Augur), Joey Krug (Pantera Capital, Augur), Spencer Bogart (Blockchain Capital) gibi piyasa için oldukça önemli kişiler konuşma ve sunumlarıyla yer alacak.

Propy, tüm dünyadan emlakçılık işlemleri için güvenilir, ucuz ve otomatikleştirilmiş bir platform olarak kullanıcılara arama/filtreleme özellikleri, ödeme, satış, evrak işi, transfer ve kayıt yönetimi gibi çeşitli opsiyonlar vadediyor. Şirket chain üzerinden ve ülke sınırları arası bir mülk transfer işlemini gerçekleştirmesiyle manşetleri süslemişti. Ukrayna’da yer alan mülkün transferi için yalnızca Ethereum kullanıldı. Şirket şimdi de yeni bir işlem aracını kullanıcılarının hizmetine sundu. Buna göre kullanıcılar oldukça basit dokuz adımlı süreci tamamlayarak California’da BTC ile mülk alım satımı yapabilecek.

WCEF 2018’e katılacak Propy CEO’su ve kurucusu Natalia Karayaneva şu sözleri sarf etti: “World Crypto Economic Forum 2018’e katılacak olmak Propy için büyük bir mutluluk. Lider blockchain mühendisleriyle fikir alışverişi yapmak için sabırsızlanıyoruz.”

Propy’e dair daha fazla bilgi için: http://propy.com/

World Crypto Economic Forum 2018’e dair daha fazla bilgi için: http://wcef.co/

Etkinliklere kaydolmak için:

WCEF Hackathon – 13 – 14 Ocak 2018

WCEF Conference – 15 – 16 Ocak 2018

İletişim: Leo Kahn

Email: leo@propy.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER