Reklam

Prometeus Coin Nedir?

Prometeus Coin, veri odaklı bir DeFi projesidir.
09:50
11 Aralık 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

Prometeus Network (PROM), data brokerage ile ilgili problemleri çözmeyi hedefleyen bir projedir. Tamamen merkeziyetsiz ve güvenli olduğu ifade edilen proje, data brokerage sektörünün gerçek dünyaya ait problemlerini çözmeyi amaçlıyor ve bu doğrultuda ilerliyor. İlk olarak influencer marketing alanına yönelik geliştirilen Prometeus (PROM), bunun devamında ise tıp ve sigorta alanlarına ait veri sektörüne de giriş yaptı.

Prometeus (PROM) Nedir?

Prometeus Coin, bu ağın ve sistemin temelinde yer alan kripto para birimi olarak ifade edilebilir. Ağdan alınacak bütün hizmetler için PROM Coin alım satımı yapılması gerekmekte. Prometeus Labs tarafından geliştirilen kripto para birimi, arkasında yer alan veri bilimcileri ve girişimciler ile direkt olarak Binance İnovasyon Bölgesi kapsamında da listelendi.

PROM Coin Yorum

PROM Coin şu an 396. kripto para birimi konumunda. PROM Coin yorumlarına bakıldığında bunun özellikle son 24 saat içerisinde %21 artış elde etmesi kesinlikle önemli bir başarı. Sadece 19.250 milyon arza sahip olan PROM Coin, bunun yarısının sirkülasyonda olması ile de umut veriyor.

Sirkülasyondaki miktar ne kadar sınırlı ve kilitli kalırsa, bunun o kripto paranın fiyatı için o kadar iyi olduğu biliniyor. PROM Coin, geleceğe odaklı veri brokerage hedefi ile ise olumlu yorumlar almakta.

Prometeus Coin Nasıl Alınır?

PROM  Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • PROM  Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’u işaretleyin.
  • BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna PROM  yazın ve altta açılan PROM/BUSD çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “PROM AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek PROM Coin alma işlemini tamamlayın.

PROM coin

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar