X


PrimeXBT Yedi Kripto Para Birimini Listeliyor!

13:48
17 Eylül 2021

Piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi listesi, günümüzde birkaç yıl öncesine göre önemli ölçüde farklı durumda. Bitcoin ve Ethereum hala sırasıyla bir ve iki numara olmaya devam ediyor, ancak listenin geri kalanı eskiden olduğundan çok farklı

Şu anda ilk ona giren paraların çoğu, son dört yıl içinde büyük yükselişler yaşadı ve bahsi geçen kripto paralar ekosistemin de büyük ilgisini çekti. Yani olmalarına rağmen şimdiden milyarlarca dolarlık sermayeye sahipler ve finans sektöründeki herkesin dikkat ettiği ciddi varlıklara dönüşmüş durumdalar.

PrimeXBT yakın zamanda Solana, Polkadot, Dogecoin, Cardano, Uniswap, Chainlink ve XRP dahil olmak üzere en iyi yedi kripto varlığını listelediği için bu kripto para birimleri ile yakından ilgileniyor gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

PrimeXBT’de Hangi Altcoinler Listelendi?

Ödüllü bir platform olan PrimeXBT’de listelenmenin altcoin’ler için bir başarı olduğu ifade ediliyor. Gelişmiş işlem platformu, hem dijital hem de geleneksel varlık sınıflarından yalnızca birinci sınıf işlem araçlarına sahiptir. Geleneksel varlıklar arasında S&P 500, DAX 30, Dow Jones gibi hisse senedi endeksleri, majör, minör ve egzotik forex döviz çiftleri ve petrol, doğal gaz, altın ve gümüş gibi emtialar bulunuyor.

Platformda listelenen dijital varlıklar şimdiye kadar Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve EOS’tu. SOL, DOGE, ADA, UNI, LINK, DOT ve XRP ise platformda listelenecek olan yeni kripto para birimleri. Bu altcoin’lerde 1:20’ye kadar kaldıraç bulunurken, Covesting strateji yöneticileri aynı varlıklar üzerinde 1:10’a kadar kaldıraca erişebilir.

Bahsi geçen varlıklar ve bunlarla ilgili volatilite, Covesting strateji yöneticilerine kâr etmek için eskisinden daha fazla yol sunacak ve bu da takipçilerin başarıya giden yolları kopyalama kalma şanslarını artıracaktır. Örneğin, Solana, Cardano ve Dogecoin yatırım getirisinde yüzde birkaç bin arttı. Strateji yöneticileri, her bir kripto paranın yükseliş trendi başlamadan önce bu varlıklara ulaşmış olsaydı, yukarıda bahsedilen kaldıracı kullanmak, takipçilere bir servet kazandırabilirdi.

Yenilikçi Bir Yol Haritasında Son Nokta

PrimeXBT’nin yeni varlık listesi, platformun özellik üstüne özellik yayınladığı devam eden bir dizi güncellemenin en sonuncusu. Son güncellemeler, kullanıcı arayüzüne ve hesap panosuna eksiksiz bir görsel revizyon ve yeniden düzenleme sağlayan PrimeXBT V2.0 platform yükseltmesini içeriyor. Ayrıca BTC’nin yanı sıra yeni temel marj hesabı para birimleri ETH, USDT ve USDC eklendi.

PrimeXBT aynı zamanda şu anda Covesting kopya işlem modülünün evshibi ve bundan birkaç hafta sonra Covesting Getiri Hesapları sistemini piyasaya sürecek. Yaklaşan araç, platformda depolanan boşta kalan kripto varlıklarını stake ederek değişken bir APY sunacak.

Geleneksel varlıklar, pasif gelir sağlayan DeFi benzeri özellikler, Bitcoin gibi büyük kripto varlıkları, hem geleneksel hem de kripto pazarlarına tek bir hesaptan erişme yeteneği, özel hesap yöneticileriyle kişiselleştirilmiş hizmet, en üst düzeyde varlık koruması, yerleşik grafik araçları ve Covesting kopya işlem modülü ile PrimeXBT’nin hızla dünya çapındaki yatırımcılar için nihai tek durak noktası haline geldiği ifade ediliyor. Solana, Polkadot, Dogecoin, Cardano, Uniswap, Chainlink ve XRP’nin eklenmesiyle birlikte de yatırımcıların seçebileceği daha fazla seçenek oluşmuş oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar