X


Popüler Şaka Coinden Bir Ortaklık Daha: Moda Dünyası Bunu Konuşacak!

Ünlü şaka coini, bu moda deviyle ortaklık yapacağını duyurdu. Ortaklıktan NFT'ler, metaverse defileleri ve NFT mağazalarında satışlar bekleniyor.
18:10
1 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu’nun (SHIB) üst yöneticisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu’nun ünlü tasarımcı devi John Richmond ile ortaklık yapacağını duyurdu. Böylece Shiba Inu moda dünyasına da adım atıyor ve sektör dışı ortaklık kurduğu alanlara bir yenisini daha ekliyor.

SHIB Artık Podyumda

Ortaklığa göre Shiba Inu ve John Richmond’ın yakında 10.000 ortak NFT yayınlaması bekleniyor. Ayrıca NFT’lerin moda sunumlarının İtalya’nın Milano kentinde yapılması da beklenenler arasında yer alıyor. Ayrıca bu ortaklıkla metaverse evreninde defileler de yapılabilir ve SHIB adından daha fazla söz ettirebilir.

Kripto yorumcuları, bu ortaklıkla moda dünyasında çığır açılacağını savunuyor ve özellikle Paris Moda Haftası’nın ilk gününde yayınlanan bu ortaklık duyurusu ile SHIB’in modanın bir parçası olabileceğini düşünüyor.

SHIB’in Ortaklıklarla Benimsenmesi

Ayrıca sinema devi AMC’nin CEO’su Adam Aron da, şirketlerinin 19 Mart itibari ile SHIB ile ödeme kabul edeceğini bildiriyor. Kullanıcılar AMC’nin mobil uygulamasında ve web sitesinde BitPay altyapısı ile SHIB online ödemeleri sağlayabilecekler. Bu, dünyanın en büyük sinema salonları zincirinin de ikinci büyük meme token olan Shiba Inu’yu kabul ettiklerini gösteriyor.

Shiba Inu birçok sektör içi ve sektör dışı platformda kendini gösteriyor ve benimsenmesi giderek artıyor. Dogecoin’den (DOGE) sonra en popüler meme token olan Shiba Inu (SHIB), metaverse’e de giriş yaptığını duyurmuştu ve SHIB severlerin tam puanını almıştı. Ayrıca Doge Katili olarak bilinen SHIB’in Welly Burger ile ortaklık kurması da SHIB’in benimsenmesi ve meme tokenlara bakış açısının değiştirilmesinde büyük rol oynuyor. Kripto ekosistemi, meme token denince akla ilk gelenlerden olan SHIB’in popülaritesinin bu ve benzeri ortaklıklarla artacağını düşünüyor ve yeni gelişmeleri takip ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar