X

Popüler Meme Token, Ethereum’u Solladı: İşte Detaylar

BabyDoge, günlük verilerde ETH'den en çok işlem gören para unvanını almayı başardı.
18:34
3 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogecoin hayranlarının piyasaya sürdüğü bir varlık olan Baby Doge Coin, son 24 saatteki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. BabyDoge, günlük işlem hacminde %90’ın üzerinde yükseliş kaydederek hareketli saatler yaşadı.

Baby Doge Coin’den Önemli Atılım

WhaleStats verilerine göre Baby Doge Coin, en büyük Binance Smart Chain cüzdan sahipleri arasında en çok işlem gören token olmayı başardı. BabyDoge, günlük verilerde ETH’den en çok işlem gören para unvanını almayı başardı. Yukarıda bahsedilen kripto takipçisine göre BabyDoge, Ethereum’u ilk 1000 BSC cüzdan sahibinin en sık işlem yapmayı tercih ettiği varlık olarak yer aldı.

Bugüb erken saatlerde %41’in üzerinde artış kaydeden BabyDoge, 0.000000002993 dolara dokundu. Bunun yanı sıra Baby Doge Coin, bu yazının kaleme alındığı sırada 0.00000000283 dolardan alım satım işlemi görüyor. Bunun dışında BabyDoge tutan cüzdan miktarı 1.110.205 ile rekor kırdı. Ayrıca en büyük 1.000 Binance Smart Chain cüzdanı şu anda 45.366.399.736.989 adet BabyDoge bulunduruyor. 

Baby Doge Coin, en popüler meme coin Dogecoin’in kripto pazarında yükselişi ve özellikle Elon Musk etkisi ile dikkat çekmeye başlamasından sonra ortaya çıkan çok sayıda taklitçiden biridir. Dogecoin taklitçilerinin listesi BabyDoge, Uncle Doge, MissDoge, Lil Doge, Mama Doge, Sister Doge ve daha fazlasını kapsayan uzun bir serüven aktörlerini temsil ediyor.

Şaka Kripto Paralar

Meme token’ların yükseliş ateşi, son zamanlarda zayıfladı. Metaverse alanındaki gelişmeler, Layer 2 token’ları gibi yenilikçi girişimler hype’ın odağı oldu. Dogecoin ve Shiba Inu 2021 yılına damga vuran varlıklardan oldu. 2022 yılında ise uzmanlar ikiye ayrılmış durumda, bir taraf derin düzeltmelerin gelebileceğine inanırken diğer taraf rallinin bu yıl da devam edeceğini öngörüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar