Reklam

Popüler Kripto Para Borsasında Önemli Gelişme! Yeni Bir Rekor Kırıldı

Binance 24 saatlik işlem hacmi bakımından önemli bir seviyeye ulaştı.
11:45
21 Ekim 2021
Popüler Kripto Para Borsasında Önemli Gelişme! Yeni Bir Rekor Kırıldı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz gün önemli bir seviyeye imza attı. Binance’deki bu önemli gelişme Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından duyuruldu. İşte detaylar;

Binance’in İşlem Hacmi 100 Milyar Dolara Ulaştı

Popüler kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’dan paylaştığı bir tweet ile birlikte, borsanın günlük hacminin 20 Ekim’de 100 milyar dolara ulaştığını duyurdu.

Önde gelen kripto para borsası, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 67.276 dolara ulaştığı gün bu önemli dönüm noktasını kaydetti.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Binance, ciddi düzenleyici incelemeler nedeniyle kullanıcılar için daha katı önlemler almasına rağmen hem spot hem de türev ticarette diğer kripto borsalarına göre rahat bir liderliğin keyfini çıkarıyor.

Binance 1 Milyar Dolarlık Fon Başlattı

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmak adına 1 milyar dolarlık fon başlattığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruya göre Binance, tüm kripto para birimi endüstrisinin en büyük finansman programını duyurmuştu. Yalnızca BSC’nin değil tüm blok zinciri endüstrisinin benimsenmesini sağlamak adına 1 milyar dolarlık fon başlatıldı.

Öte yandan, merkezi olmayan finans sektörü, merkezi devlere yetişiyor. Öyle ki DeFi protokollerinde kilitlenen toplam değer ilk kez 100 milyar dolara ulaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar