Reklam

Popüler Kripto Para Borsası Coinbase, Shiba Inu İçin Yeni İşlem Çiftleri Ekliyor

ABD'nin en büyük kripto para borsası Shiba Inu için yeni işlem çiftleri ekliyor.
09:35
4 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Coinbase, Shiba Inu İçin Yeni İşlem Çiftleri Ekliyor
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, Çarşamba günü yeni bir duyuru yaptı. Coinbase tarafından yapılan duyuruda, popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB) için yeni işlem çiftleri eklendiği belirtildi.

Coinbase Pro, Shiba Inu İçin Yeni İşlem Çiftleri Ekliyor

Popüler kripto para borsası Coinbase, dün yaptığı yeni bir duyuru ile popüler şaka para birimi Shiba Inu için yeni işlem çiftlerini listeleyeceğini bildirdi. Öyle ki Coinbase Pro kullanıcıları artık Shiba Inu kripto para birimini euro ve İngiliz sterlini karşısında takas edebilecek.

İçeriğin hazırlandığı sırada, yeni ticaret çiftleri (SHIB-EUR ve SHIB-GBP) için sipariş defterleri zaten tam ticaret modundadır. Amerika’nın en iyi ve en büyük kripto para borsasının profesyonel kolu Coinbase Pro, Eylül ayı başlarında şaka para birimi Dogecoin rakibi, Shiba Inu için destek ekledi. Kullanıcılar başlangıçta şaka “meme” kripto para birimini ABD doları ve Tether stablecoin’i karşısında takas edebildi.

Dogecoin’den ilham alan token Ekim ayında yaklaşık %825 oranında arttı, ancak şu anda devasa kazanımlarını sürdürmek için mücadele ediyor.

SHIB token’larını Nisan ayından bu yana ilk kez hareket ettiren en büyük SHIB balinası, bugün erken saatlerde popüler şaka biriminin fiyatını yaklaşık %15 oranında düşürdü.

Shiba Inu’da Son Durum Ne?

Geçtiğimiz günlerde büyük bir artışa imza atan Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000086 dolar seviyesine kadar yükseldi. Öyle ki popüler şaka para birimi yaşanan bu artışla birlikte en büyük şaka para birimi Dogecoin’i geride bıraktı.

Şaka para birimi ATH‘a ulaştıktan sonra bir geri çekilme yaşadı. Fiyat son birkaç gündür düşmeye devam ediyordu, anca geçtiğimiz gün en büyük SHIB balinasının varlıklarını hareket ettirmesiyle birlikte düşüş daha da hızlandı.

Shiba Inu gün içerisinde %15’in üzerinde düşüş yaşadı ve fiyat 0.000053 dolar seviyesine kadar geriledi. Shiba Inu’daki bu düşüşle birlikte popüler şaka para birimi yeniden Dogecoin‘in gerisin düştü.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla SHIB, CoinMarketCap verilerine göre 0.0000573 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar