Popüler Kripto Para Borsası Binance’de 2 Yeni Listeleme! Fiyatlar Fırladı

Binance bugün yaptığı yeni bir duyuruyla iki yeni altcoin'i platformuna ekleyeceğini duyurdu.
12:00
23 Aralık 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance'de 2 Yeni Listeleme! Fiyatlar Fırladı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para borsası Binance, bugün yaptığı yeni bir duyuruyla iki altcoin‘i listeleyeceğini duyurdu. Binance’in bu duyurusunun ardından altcoin’lerin fiyatında artış yaşandı. İşte Binance listelemesinin detayları…

Binance Bu 2 Altcoin’i Listeliyor

Piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün resmi web sitesinde yeni bir duyuru yayınladı. Binance’in yayınladığı duyuruya göre, popüler borsa bugün Türkiye saatiyle 09.00’da iki yeni altcoin’i Inovation Zone platformunda listeleyeceğini duyurdu.

Binance‘in resmi web stesinde yayınladığı duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, Inovation Zone platformunda Convex Finance (CVX) ve ConstitutionDAO‘yu (PEOPLE) listeleyecek. Kullanıcılar 23.12.2021 tarihinde 06.00 UTC’de  CVX/BTC, CVX/BUSD, CVX/USDT, PEOPLE/BTC, PEOPLE/BUSD ve PEOPLE/USDT ticaret çiftleri için alım satıma başlayacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak CVX ve PEOPLE yatırmaya başlayabilir. CVX ve PEOPLE için para çekme işlemleri 2021-12-24 06:00’da (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar, para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.”

Fiyatlar Artışa Geçti

Popüler kripto para borsası Binance‘in listeleme duyuruları genel olarak altcoin’lerin fiyatında artışa neden oluyor. Öyle ki bugün de bu iki altcoin’in fiyatında artış gözlemlendi.

Binance’in listeleme duyurusundan önce 34 dolar seviyesinde işlem gören Convex Finance (CVX), duyuruyla birlikte 40 dolara ulaşarak %18’lik bir artışa imza attı.

Ayrıca ConstitutionDAO, benzer şekilde duyurunun öncesinde 0.13 dolardan işlem görürken duyurunun ardından 0.185 dolar seviyesine kadar yükselerek %42’lik bir artış kaydetti.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinmarketCap verilerine göre, Convex Finance ve ConstitutionDAO sırasıyla 38.12 dolar ve 0.1544 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Convex Finans (CVX) Nedir?

Convex Finance, Curve Finance üzerine kurulmuş bir getiri optimizasyonu ve otomasyon protokolüdür. Kullanıcıların minimum çabayla artırılmış CRV ve likidite madenciliği ödülleri almalarını sağlar. CVX, stake etme, performans ücretlerini talep etme ve yönetişim oylaması için Convex Finance’in yerel varlığıdır.

ConstitutionDAO (PEOPLE) Nedir?

ConstitutionDAO, ABD anayasasının ilk baskısını satın almak için kitle fonlaması yapan bir projedir. PEOPLE ise, ConstitutionDAO payını temsil eden kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Belge için yapılan teklif başarısız olduğundan, PEOPLE tokeni artık tarihsel öneme sahip bir DAO hareketini de temsil ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar