Reklam

Popüler CIO: “Keşke 100.000 Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Alsaydım!”

Guggenheim Partners CIO'su Scott Minerd, Shiba Inu (SHIB) rallisini kaçırmış olmaktan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
23:59
18 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Şaka coin’ler ile ilgili kafa karışıklıkları devam ediyor ve bazı önemli isimler bu kripto para birimleri konusunda yatırımcıları uyarırken bazıları şaka coin’lerini almadıkları için pişman olduklarını dile getiriyor. Bu noktada son yorumun Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd’dan geldiğini görüyoruz.

“Shiba Inu Almış Olmak İsterdim”

CNBC’den Brian Sullivan ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda konuşan Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, Shiba Inu (SHIB) rallisini kaçırmış olmaktan duyduğu üzüntüyü dile getirdi ve “Şubat veya Mart aylarında Shiba Coin’e bin dolar yatırmış olsaydınız, bugün 2,1 milyon dolarınız olurdu… Keşke yüz bin dolar yatırsaydım.” sözlerini kullandı.

Buna ek olarak Minerd, SHIB’in yükselişi karşısında şaşkına döndüğünü ve piyasayı anlamayanların bu hissiyatından kurtulması gerektiğini düşünüyor. Minerd, kripto para piyasasını anlamayanların piyasada çıkması gerektiğini de ifade ediyor.

Shiba Inu Rallisi

Gerçekten de bir şaka coin’i olan SHIB her ne kadar 2021 yılının hemen hemen tamamında adından sıkça söz ettirse de son dönemde sergilediği fiyat hareketi ile gündemde kendisine önemli bir yer edindi.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0.00002908 dolardan işlem gören Shiba Inu 10 Mayıs 2021 tarihinde 0.0000388 dolar ile rekor kırmıştı. Bu noktada Shiba Inu fiyatının ilk piyasa çıktığı dönemlerde 0.00000001 dolar olduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar