Reklam

Piyasanın Kıpkırmızı Olduğu Günlerde Türk Işıklar Coin için Yatırım Zamanı Olabilir

13:35
18 Mart 2020
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Türk inşaat firması Işıklar Grup 50 yılın üzerindeki tecrübesi ile Blockchain ve kripto para alanında adımlar atıyor. Işıklar Holding A.Ş. geçtiğimiz aylarda bir sadakat platformu oluşturmuş ve bu platforma “ISIKC” adını vermişlerdi. Ayrıca firma bu platformda kullanılmak üzere bir de Işıklar Coin piyasaya sürmüştü.

Türkler Büyük İlgi Gösteriyor

Firmanın açıklamalarına göre, ISIKC yatırım yapmak için çok uygun bir yer. Çünkü firma 50 yılın üzerindeki deneyimi sayesinde çeşitli krizleri başarılı bir şekilde atlatarak yoluna güçlü bir şekilde devam edebilen bir şirket. Dolayısıyla şirketin oluşturduğu bu yeni platforma yatırım yapmak isteyen kişiler “güven” duygusuyla yatırımlarını gerçekleştirebilir.

Buna paralel bir şekilde firma hem platforma hem de tokan’a Türkler tarafından büyük bir ilgi gösterildiğini ifade ediyor. Özellikle firmanın müşterileri sadakat programına artan bir ilgi ile yaklaşıyor. Çünkü inşaat sektöründe hem malzeme fiyatları hem de alınan miktar çok olduğu için indirim oranlarından faydalanabilmek oldukça önemli.

Ayrıca Türklerin genel olarak kripto paralara da ilgisi yüksek olduğu için ISIKC’ye de ilgi göstermeleri aslında beklenen bir durum olarak karşılanabilir.

Işıklar Coin ve ISIKC Platformu

Işıklar Holding, inşaat malzemeleri sektöründe 50 yılı aşkın geçmişe sahip bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Şirket bu kadar uzun süre güçlenerek sektörde kalmalarının sebebi olarak, son yeniliklere güvenmeleri ve bu teknolojik yenilikleri hızla uygulamaları olarak gösteriyor.

Şirket ISIKC’nin yine bir yenilik kapsamında evrensel bir müşteri sadakat programı olarak oluşturulduğunu ifade ediyor. Yapılan açıklamalara göre ISIKC’de platformunun para birimi olacak olan Işıklar Coin (ISIKC), firmanın müşterilerine indirim oranları da dahil olmak üzere bazı avantajlar sunacak.

Burada asıl önemli olan nokta ise firmanın bu platformu Blockchain temelli oluşturmayı tercih etmiş olmaları. Bu da firmanın yenilikçi teknolojilere verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor.

ISIKC platformu şirket tarafından, “derin geleneklerin ve yeniliklerin buluştuğu yer” olarak tanımlanıyor. Firma 50 yıldır sektörde olmalarının asıl dikkat çeken nokta olması gerektiğini belirtirken bu başarılarını sadakate, dürüstlüğe ve şeffaflığa bağlıyor. Şirket konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullanıyor:

Şimdi sadık ortaklarımızı Işıklar Grubu tarafından üretilen malzemelerde uygulanacak indirimlerle ödüllendirme zamanı. Çünkü bayilerimizin ve ortaklarımızın başarısının bizim başarımız olduğunu biliyoruz. Işıklar ailesi olarak her zaman ortaklarımıza ve bayilerimize başarılı olmaları ve karlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için yollar arıyoruz.

Işıklar Coin’in Değeri

Bunların yanında Işıklar Grup, 13 Nisan itibariyle ISIKC’nin bilinen bir kripto para borsası olan Cointiger’da listeleneceğini duyurdu. Bilinen bir borsa üzerinden ISIKC’ye ulaşabilecek olmak kullanıcılar ve müşteriler açısından olumlu bir görüş oluşmasını sağlayabilir.  Ayrıca firma koronavirüs sebebiyle piyasalar hala düşüş eğilimindeyken dipten satın almanın iyi bir fırsat olduğunu ifade ediyor ve 0.2 dolardan işlem gören ISIKC’nin bu konuda iyi bir örnek olabileceğini belirtiyor.

Ayrıca firmanın yaptığı açıklamalarda ISIKC’ye yapılacak yatırımların %1’inin Turgut Işık Eğitim ve Sağlık Vakfı‘na bağışlanacağının da altını çiziyor.

Öte yandan bu link üzerinden satışların hala devam ettiğini belirten şirket, bu fırsatın kaçırılmaması gerektiğini ifade ediyor. Uzun yıllardır artan azim ve başarı ile işleri yürütüklerini ifade eden Işıklar Grup, ISIKC platformunun hem kendileri hem ortakları için karlı bir planla oluşturulduğunu ve bu plan çerçevesinde emin adımlarla ilerlediklerini ifade ediyor. ISIKC platformunda da istedikleri başarıyı elde edene kadar sürekli ilerleyeceklerini ve platformu geliştirmeyi bırakmayacaklarını belirten şirket, özellikle inşaat sektörü için yenilikçi ve ilerleme kaydeden bir programa imza atmış gibi görünüyor.

Platform ile ilgili daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Ali
  2 sene önce

  Nasıl yapılır

  21
 • Özkan
  2 sene önce

  Cointigerda neden tr banka hesabı tanımlanamıyor. Işıklar coin nasıl alınabilir

  28