Piyasadaki Rehberiniz CryptoWisser’la Tanışın

Özet

  • CryptoWisser platformuyla kripto para piyasasını keşfedin...
15:30
14 Nisan 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Kripto paralar, mevcut küresel finansal sistemdeki kullanıcıların karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek ve herkese daha özgür bir ekonomi kazandırabilmek gayesiyle yola çıktı. Bitcoin öncülüğünde hareket eden piyasa yaklaşık on yıl gibi bir süre içerisinde geliştikçe gelişti ve kendisine milyonlarca kullanıcı edindi. Piyasadaki kullanıcıların sayısı her geçen gün artıyor. Ancak bu yeni piyasaya katılan kullanıcıların aklına birçok soru işareti takılıyor. CryptoWisser platformu, kullanıcıların sorularını yanıtlamayı ve karşılaşılan sorunların üstesinde gelmeyi amaçlıyor. Birçok hizmetin sunulduğu bu ekosistem dostu platformu birlikte inceleyelim.

Kripto paralar, Blockchain teknolojisine dayandığı için kullanıcıların teknolojik gelişmelerden de haberdar olması gerekebiliyor. Henüz teknolojiye tam anlamıyla ayak uydurmayı başaramamış insanoğlunun karşısına tüm ihtişamıyla kripto paralar çıktı. Bu durum beraberinde birçok cevap bekleyen soruyu da gündeme getirdi. Bu tür temel soruların yanıtlarını kullanıcılara vermeyi hedefleyen CryptoWisser, platformunda birçok hizmet bulunduruyor.

CryptoWisser’la Piyasayı Keşfedin

Kripto para piyasasında yüzlerce altcoin işlem görüyor. Bu kripto paralar çok sayıda borsada alınıp satılıyor. Piyasadaki kullanıcıların akıllarında yer etmiş sorulardan birisi de hangi kripto para borsasının tercih edilmesiyle ilgili. CrptoWisser platformu bu sorunun üstesinden gelmeyi hedefleyerek oldukça kullanışlı bir hizmet geliştirdi. Dünyadaki en büyük kripto para borsası listesini oluşturan platform 360’tan fazla borsayı, tüm detaylı verileriyle kullanıcılarıyla buluşturuyor. Listeye göz atan kullanıcılar borsaların işlem hacimleri, borsadaki kripto paralar ve işlem ücretleri gibi faydalı bilgilere erişebiliyor.

CryptoWisser platformunda borsalarla ilgili sunulan hizmetler bununla sınırlı değil. Platformdaki “Karşılaştırmalı Kripto Para Borsaları” hizmeti sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına en çok hitap eden borsayı kolaylıkla tespit edebiliyor. Bu yenilikçi araç sayesinde hem deneyimli kullanıcılar hem de yeni olanlar kendileri için en iyi borsayı buluyor. Bir kullanıcı kripto para alıp satmak istiyorsa, o kullanıcının öncelikli olarak yapması gereken şeylerden birisinin de bir borsaya kayıt olmak olduğu söylenebilir. Buna dayanarak CryptoWisser’ın sağladığı “Borsa Bulucu” hizmetinin ziyadesiyle faydalı olduğunu ifade etmemiz gerekiyor.

“Karşılaştırmalı Borsa Listesi” uygulamasını kullanmaksa oldukça kolay! Kullanıcılara yöneltilen altı sorunun yanıtına uygun olan borsalar listeleniyor ve potansiyel müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bu aracın şimdiye dek kripto para topluluğu tarafından sevilerek kullanıldığına ve oldukça başarılı bir şekilde çalıştığına şahit olundu.

Borsa İncelemeleri

Kripto para piyasasındaki kullanıcıların arzularından birisi de kullandıkları borsalarla ilgili detaylı analizlerin yapılması. İnternet üzerinde birçok kaynak bulunsa da mevcut içeriklerin yeterince kapsamlı ya da tatmin edici olmadığı söylenebilir. CryptoWisser ekibi de bu ihtiyacı dikkate alarak birçok borsayla ilgili inceleme yazıları yayımladı. Platformdaki borsalar bölümünden bu incelemelere ulaşılabilir. İncelemelerde ele alınan borsalar tüm yönleriyle değerlendirilmiş. Örneğin Changelly borsasının incelenmesine bu linkten göz atabilirsiniz.

Kripto Para Cüzdanları

CryptoWisser ismi, Almanca’da her şeyi bilen anlamında kullanılan “Besserwisser” kelimesinden geliyor. Kripto para piyasasıyla ilgili merak edilen tüm soruları yanıtlamaya çalışan ve bu yenilikçi piyasanın herkese ulaşabilmesini mümkün hale getirmeyi hedefleyen CryptoWisser, kripto para cüzdanlarıyla ilgili de bilgi veriyor. Tıpkı kripto para borsalarıyla ilgili hazırlanan kapsamlı listeye benzer bir şekilde, kripto para cüzdanlarına yönelik de kullanışlı bir liste oluşturulmuş. Öte yandan platformda kullanıcıların ilgisini çekebilecek çevrimiçi oyun platformlarının da bulunduğunu görüyoruz. Üstelik bu tür oyun platformlarına dahil olan kullanıcılara CryptoWisser bonusu da sağlanıyor ve bu bonus %100 oranını bulabiliyor.

CryptoWisser, kripto para piyasasını herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor. Platformdan faydalanarak kendinize en uygun borsayı, cüzdanı ya da oyun sitesini bulabilirsiniz. Böylece binlerce seçenek arasından size en çok hitap eden hizmetlerle karşılaşabilirsiniz. Son olarak platform üzerinden kripto para debit kartlarını ya da kripto paralarla satış yapan kullanıcıları da bulabilmenizin mümkün olduğunu ifade edebiliriz.

Web SayfasıTwitterFacebookInstagramMail

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER