X


PayFbit’in Airdrop Kampanyası Bitmeden En Düşük Fiyattan PFBT Token’larınızı Alın!

13:55
29 Nisan 2020
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yakında piyasaya giriş yapacak olan eşsiz ve güçlü bir platform olan PayFbit, bir Airdrop Kampanyası ve PFBT Token’larının özel satışını duyurdu. Bu etkinlik direkt olarak PayFbit’in eşsiz cüzdan platformunun tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmayı hedefliyor.

Özel Satışa Katılma Ayrıcalığını Kaçırmayın

PayFbit de tanıtıma özel bir kutlama düzenleyerek kullanıcılara ücretsiz verilecek ancak karşılığında başka varlıklara dönüştürülebilecek token’lar dağıtma kararı aldı. Özel Satış etkinliğinin birkaç kripto para birimini kapsayacak şekilde başlatıldığı da aktarılıyor. Çok yakın bir zamanda ise halka açık satış ve toplu satış da başlatılacak. İsteyenler daha fazla bilgi için projenin yol haritasını www.PayFbit.com sitesi üzerinden inceleyebilirler.

PayFbit Nedir?

PayFbit dijital varlıkları ve itibari para birimlerini yönetmek için tasarlanan akıllı blockchain tabanlı bir ödeme çözümüdür. Bütün yapı ve sistem kullanıcıların kripto para birimlerinin avantajlarını fark edip bunları günlük hayatlarında da kullanabilecekleri güvenli ve akıllı bir ödeme ekosistemi kurmak için tasarlandı.

Proje, platformun internet sitesinde aslında tek bir nihai hedefin etrafında kurulmuş gibi lanse ediliyor ve hedefin şu olduğu belirtilmekte:

“Kripto para birimlerinin ana akım kitlelere hızlı ulaşmasını sağlamak ve kullanıcıların parmaklarının ucundaki mobil cihazları ve diğer şeyleri kullanarak bizim eşsiz kripto  cüzdan platformumuzun da yardımıyla günlük hayatlarında da blockchain tabanlı kripto paraların sunduğu avantajların farkına varmalarını kolaylaştırmak.”

PayFbit kripto paraları tamamlayıcı birkaç özelliğe daha sahip ve kullanıcılara kolay bir kullanım sunmayı odak merkezine yerleştirip buna önem veriyor. Bu cüzdan kullanıcıların parmaklarının ucuyla kripto para depolayabilmelerini, gönderip alabilmelerini, bunu başka kripto paralara çevirebilmelerini ve harcayabilmelerini sağlıyor ve bunları yaparken varlıkların tamamen korunma altında oldukları da biliniyor. Cüzdan, nihai tüketicinin günlük işlemlerini büyük bir esneklikle yapabilmesini sağlamak için oldukça detaylı bir şekilde tasarlandı. Kullanıcılar bu eşsiz ödeme ekosisteminin özelliklerini kullanıp hayatlarını kolaylaştırırken aynı zamanda bundan keyif de alacaklar.

PayFbit kripto para cüzdanı İngiltere içerisinde yer alan ve dört farklı bağımsız ürüne daha sahip olan Fortune Returns Limited’e ait bir platformdur. Söz konusu dört bağımsız ürün şu şekilde sıralanabilir:

  1. Türünün ilk Örneği Olan Çok Amaçlı Entegre Dijital Cüzdan: PayFbit Wallet.
  2. Borsa: PayFbit Trading Exchange
  3. PayFbit P2P Exchange.
  4. PayFBit Smart Card

PayFbit’in PFBT token’ı bütün bu hizmetlere erişim sağlayacak. Token, Ethereum blockchain ağında hayata geçirildi ve ERC-20 standartları ile tamamen uyumlu.

PayFbit’in resmi internet sitesinde planlanan gidişat ve platformun rakiplerinin önüne geçmesini sağlayan eşsiz birkaç özelliği hakkında detaylı bilgi yer alıyor.

Airdrop Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Airdrop kampanyasına internet siteleri olan PayFbit üzerinden katılabilirsiniz ve ödül olarak 10.000 adet PayFbit token alabilirsiniz.

Referans olduğunuz kişi sizin gönderdiğiniz link ile platforma üye olduğunda 5.000 PayFbit token ödülü kazanabilirsiniz.

KYC yani kimlik doğrulama adımlarını tamamladığınızda da ekstra 5.000 PayFbit token daha kazanabiirsiniz.

Özel Token Satış etkinliği de başladı. Bu etkinliğe siteden kayıt olup BTC, ETH, Litecoin, Dash ve Tether (USDT) gibi çeşitli kripto para birimleri aracılığıyla katılım sağlayıp token alımı yapabilirsiniz. Özel Satışa arkadaşlarınızı getirerek de %10 ekstra token kazanma şansına sahipsiniz.

Kimler Airdrop’a Katılabilir?

Bütün kullanıcılar PayFbit Airdrop’una katılabilir. Katılımdan sonra yeni kullanıcılara referans bonusları da verilecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar