reklamı kapat
  • BTC  :  35.552,95 ₺
  • ETH  :  2.140,07 ₺
  • BCH  :  4.037,67 ₺
  • XRP  :  2,60 ₺
  • NGC  :  2,86 ₺
  • BTC 35.552,95
  • ETH 2.140,07
  • BCH 4.037,67

Paxful Sanal Bitcoin Kioskunu Piyasaya Sürüyor

27 Ocak 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Basın açıklaması: Wilmington, DE. January 27, 2016

Bitcoin teknolojilerinde küresel lider Paxful, 300’den fazla ödeme seçeneğiyle anlık bitcoin satın almaya izin veren yeni widget uygulamasını piyasaya sürdü. Paxful tarafından geliştirilen widget, herhangi bir websitesine, bloğa, yotube kanalına, mobil uygulamalara, e-posta listelerine hatta facebook sayfasına bile eklenebilir. Site sahipleri bitcoin kiosku olarak geliştirilen uygulamayı sitelere veya sayfalara özel olarak kişiselleştirebilir. Bu basit uygulamayı ekleyerek her satın alımlardan %2 komisyon kazanılabilir.

Paxful, sitesine bu widget’ı koyan ve en az bir satış yapan kişiler arasında yapacağı çekilişle 10 Bitcoin hediye dağıtacak. Katılım için kayıt olup, yukarıda bahsedilen herhangi bir mecraya uygulamayı eklemek ve en az bir satış yapmak gerekli.

Paxful kurucu ortağı Ray Youssef konuyla ilgili şunları söylüyor: “Ekosistemi bir buçuk yıl içeride ve dışarıda gözlem ve deneyimle yoğun çalışarak öğrendik ve tüm taraflar için uygun olan bir uygulama yaptık. Bu şey gerçekten işe yarıyor ve girişimciler için iyi bir fırsat”.

Müşteriler bu uygulamayı kullanarak anlık olarak dünya üzerindeki Bitcoin satıcılarıyla kontakt kurabilir ve kredi kartları veya gift kartlar gibi istenilen ödeme yöntemiyle bitcoin satın alabilir. İşlemler her düzeydeki kullanıcılar için oldukça kolay ve basittir.

Paxful kurucu ortağı Artur Schaback ise konuyla ilgili şunları söylüyor: “Affiliate programlarının aksine, Paxful kullanıcılara anlık hızlı ve global olarak para kazanma şansı vermektedir. Biz binlerce dolar değerinde ödüller vererek programa katılanları motive etmek istiyoruz. Ödül sadece büyük çaplı katılımcılara değil, ilk kez kullananlara dahi gidecek. Ödül programına katılım sağlamak için 10 dolarlık satış bile geçerli olacak.”

Paxful Virtual Bitcoin Kiosk programı; link kodları, bannerlar ve kullanıcılar için yaratıcı tıklama butonları sunarak herkesin yararlanabileceği fırsatlar sunuyor. Şirket hali hazırda banka hesabı bulunmayan kitlelere Bitcoin ve fırsatları hakkında bilgi vermek için chatbot’u kullanıyor ve kullanıcılarını konu hakkında eğitmeyi amaçlıyor.

Bitcoin teknolojisi hala ilk evrelerini yaşıyor. Google Adsens’ten önce web’in nasıl olduğunu düşünün. Bu program ekosistemi genişletmek için muazzam bir fırsattır.

PAXFUL Hakkında

Paxful eşten eşe çalışan Bitcoin ve Blockchain teknolojileri çerçevesinde inşa edilmiş bir pazar yeridir. Platform üzerinden anında Bitcoin alım satımı yapılabilir. 300’ün üzerinde ödeme metodu bulunan platformda küresel olarak şu ana kadar 400,000’in üzerinde işlem yapılmıştır.

İletişim

Ray Youssef, e-posta: ray@paxful.com

Bu makale bir basın açıklamasıdır ve yazı içerisinde yer alan bilgiler Paxful şirketinin görüşlerini temsil etmektedir.

ETİKETLER
loading...