reklamı kapat
  • BTC  :  32.240,11 ₺
  • ETH  :  2.093,69 ₺
  • BCH  :  3.657,28 ₺
  • XRP  :  2,60 ₺
  • BTC 32.240,11
  • ETH 2.093,69
  • BCH 3.657,28

Paxful 10 Bitcoin’i Ödül Olarak Dağıtacak

11 Ocak 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Eşten eşe blockchain teknolojilerinde küresel lider Paxful, Bitcoin ödüllü yarışmasını duyurdu. Şirket affiliate sistemi üzerinden toplamda 10 bitcoin dağıtacak. Amaç Bitcoin bilinirliğini ve uygulamalarını herkese duyurmak ve ekosistemin gelişimine destek olmak.

Paxful kurucu ortağı Ray Youssef hedeflerini şöyle dile getiriyor: “Biz Bitcoin alım satım ve kullanımını herkes için daha basit hale getirmeye çalışıyoruz. Affiliate sisteminin bunu yapmanın en iyi yolu olduğunu biliyoruz.”

Paxful affiliate programı yeni iş fırsatı arayan herkese açıktır. Katılımcılar platform üzerindeki tüm referans verdikleri kullanıcılardan %2 kazanırlar. Ödül sistemi herkese açıktı r ve bitcoin’den alınan güçle ödemeler anlık olarak gerçekleşmektedir.

10 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında en çok kullanıcıya referans yapan ilk 3 affiliate katılımcısı 1 BTC ödül kazanacaktır. Ek olarak, katılımcıların tamamı 1 BTC kazanma fırsatı olan lotoya ücretsiz katılım şansı yakalayacaktır. Katılım için gerekli olan şey ise katılımcıların Bitcoin’e olan inançlarıdır.

Paxful kurucu ortağı Artur Schaback ise şöyle yorumluyor: “Diğer affiliate programlarının aksine, Paxful kullanıcılara anında, küresel ve pasif olarak gelir imkanı sağlıyor. Taahhüdümüz programı denemeye teşvik etmek için katılımcılara affiliate programları çerçevesinde binlerce dolarlık ödül vermektir. Bu para sadece büyük affiliate katılımcılarına değil, ilk kez katılanlara da dağıtılacaktır.”

Paxful affiliate programı; link kodları, bannerlar ve kullanıcılar için yaratıcı tıklama butonları sunuyor. Şirket hali hazırda banka hesabı bulunmayan kitlelere Bitcoin ve fırsatları hakkında bilgi vermek için chatbot’u kullanıyor ve kullanıcılarını konu hakkında eğitmeyi amaçlıyor.

Bitcoin teknolojisi hala ilk evrelerini yaşıyor. Google Adsens’ten önce web’in nasıl olduğunu düşünün. Bu program ekosistemi genişletmek için muazzam bir fırsattır.

PAXFUL Hakkında

Paxful eşten eşe çalışan Bitcoin ve Blockchain teknolojileri çerçevesinde inşa edilmiş bir pazar yeridir. Platform üzerinden anında Bitcoin alım satımı yapılabilir. 300’ün üzerinde ödeme metodu bulunan platformda küresel olarak şu ana kadar 400,000’in üzerinde işlem yapılmıştır.

İletişim

Ray Youssef, e-posta: ray@paxful.com

Bu makale bir basın açıklamasıdır ve yazı içerisinde yer alan bilgiler Paxful şirketinin görüşlerini temsil etmektedir.

loading...