reklamı kapat

Paradefi Network Seed Round 2 İptal Edildi

12:32
6 Eylül 2020

Paradefi Network 5 Eylül’de yaptığı açıklama ile “tohum yatırım aşaması 2” olarak da nitelendirilebilecek Seed Round 2’nin iptal edildiğini açıkladı. Önemli sayıda yatırımcı bu turun gerçekleşmesini talep etse de Paradefi bu kararın nihai olduğunu dile getirdi.

Paradefi, ilk tohum turunda ilk token satışını başlattıktan sonraki 20 saat içinde, ilk tohum turu için gerçek sabit sınırlarının ötesinde olan temettülerine katılmak için 3000’in üzerinde kayıt aldılar. (Gerçek sabit sınır 300.000 $, gerçek topluluk talebi : bir günde 3.200.000 doların üzerinde).

Platformun 2. tohum turunu iptal etmeye karar vermesinin nedeni, platform token’ınına olan büyük talep ve belirtildiği gibi tohum turu 2’nin bir süre kilitlenmemesi durumunda oluşabilecek piyasa manipülasyon risklerinden kaynaklanmaktadır. Dahası 1. tohum turunu tamamladıklarını dile getiren Paradefi ağ ekibi, ilk dağıtımın token fiyat istikrarı için yeterli ve iyi olduğuna inanıyor.

Ayrıca yapılan açıklamalara göre, yatırımcıların rahatlığı ve memnuniyeti için 2. tohum turu, özellikle daha önce hiç tohum havuzuna girmemiş olanlar için bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

Bunların yanında birkaç hafta içinde, Paradefi Network 1.000.000 dolarlık sabit bir sınırla satış öncesi ve halka açık satışı başlatacak. Bu daha da rekabetçi olan satış öncesi ve halka açık satış, şanslı yatırımcıların kabul edileceği, bazılarının reddedileceği ve iade edileceği bir piyango etkinliği olarak da yürütülebilir. Yapılan açıklamalara göre bu etkinlik dijital banka vezne programı aracılığıyla farklı faktörlere, şansa ve sisteme katkıya dayalı olacak.

Öte yandan iptalin, piyasaya akan ucuz temettüleri sınırlamak ve enflasyon oranını düşürmek için bir çözüm olacağı ve tahmini olarak 36.000.000 PRT yakılacağı tahmin ediliyor. Borsa listelenmeleri ile ilgili olarak, önemli sayıda merkezsiz borsanın önce listeleyeceği, ardından Ekim ayı başında Çin’den gelen büyük merkezi borsaların listeleyeceği haberi paylaşıldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.