X


PACT Token DEX Borsalarında Büyümesini Devam Ettiriyor

18:39
12 Mayıs 2021

PACT Ekibi, popülerlik ve işlem hacmine göre en iyi iki merkezi olmayan borsa olan PancakeSwap ve Uniswap’te PACT token’ının listelendiğini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre ilki Binance Smart Chain’e, ikincisi ise Ethereum’a dayanıyor. Borsa, zorunlu hesaplar sunmuyor ve kullanıcılarının anonimliğin tüm avantajlarından yararlanmasına izin veriyor.

Ayrıca PACT Ekibi, Ethereum ve Binance Akıllı Zincir olmak üzere iki ağ üzerinde kendi merkezi olmayan borsasını da (PactSwap) başlattı. Yaklaşan verim çiftçiliğinin (yield-farming) faydalı koşullarının kullanıcıları borsa faaliyetlerine çekeceği ifade ediliyor.

Farmer’lar İçin 100 Milyon PACT Token’ı

18 Mayıs’ta, PactSwap borsasında farming başlatılacak. Yapılan açıklamalara göre farming’in 4 yıl sürmesi planlanıyor ve yield farming katılımcıları için 100 milyon PACT ödülü sunacağı belirtiliyor. Yapılan açıklamalara göre 25 milyon PACT token 1 ayda piyasaya sürülüyor. Dolayısıyla miktarın tamamı 5 döngü arasında dağıtılacak:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Farming’in ilk 10 günü boyunca 12,5 milyon PACT token dağıtılacak
  • Sonraki 20 gün içinde 12,5 milyon PACT token dağıtılacak
  • Sonraki 150 gün boyunca yine 12,5 milyon PACT token dağıtılacak
  • Sonraki 180 günde yine 12,5 milyonPACT token dağıtılacak
  • Son olarak kalan 1.080 günde 50 milyon PACT token dağıtılacak.

 Görünüşe göre, PactSwap’te verim tarımı özellikle ilk ayda kazançlı olacak. Daha az katılımcı ile herkesin payı her geçen gün önemli ölçüde artarak daha fazla bonus token yetiştirilebilir. Dolayısıyla kişinin hissesi ile orantılı olarak kazanç elde etmek için tarıma 11 ay devam etmesi mantıklı görünüyor.

Farming’den Fazlası

PactSwap, non-fungible token’ları (NFT) da entegre edecek. NFT, borsa etkinliklerini oyunlaştırmak için kullanılacak. Ekip, halihazırda p2pb2b.io (çekici hisseli merkezi bir borsa), alım satım ve yeni DEX borsasını içeren PACT ekosisteminin daha fazla özellik açısından geliştirilmesini vaat ediyor.

 PACT bir topluluk token’ıdır. Token sahipleri, kazanma, stake etme, indirimli ücretler, oyunlaştırılmış aktiviteler, likidite havuzları, çiftçilik ve özel indirimler dahil olmak üzere gelişmiş bir etkileşim sistemine erişebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar