reklamı kapat
  • BTC  :  39.561,37 ₺
  • ETH  :  3.469,96 ₺
  • BCH  :  5.589,39 ₺
  • XRP  :  4,23 ₺
  • BTC 39.561,37 ₺
  • ETH 3.469,96 ₺
  • BCH 5.589,39 ₺

Oyun Zamanı: Zeka Oyunları Platformu IQeon İle Tanışın

6 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Zeka oyunları piyasasının sorunları tek bir soruyla özetlenebilir: “Madem bu kadar zekisin, neden zengin değilsin?”

İstatistiklere göre bu piyasanın oyuncularının % 97’si oyunlardaki başarılarını paraya çeviremiyor. Başarısını paraya dönüştürebilen kullanıcıların oranı sadece % 3. Bu %3’lük kesimin de % 57’si ya dolandırıcılığa ya da geliştiriciler tarafından yapılan hesap blokesine maruz kalıyor. Bu da yakaladıkları başarının tamamen çöpe gitmesine yol açıyor. PvP oyun platformu IQeon, bu sorunu tarihe gömmek için geliştirilmiş yeni nesil bir proje. Ön satışı 15 Kasım’da başlayacak olan proje, zeka oyunu tutkunları ve diğer yatırımcılar tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Mobil zeka oyunları küresel piyasası an itibariyle 4.9 milyar dolarlık dev bir hacme sahiptir ve piyasaya dahil kişi sayısının gittikçe artması, bu alanda yapılan yatırımları da aynı oranda artırır. SurveyMonkey’in mobil oyunlar ve uygulamalar alanında yaptığı araştırmaya göre zeka oyunları ve puzzle oyunları, oyun başı harcanan süre bakımından listenin başında yer alır: Aktif oyuncular her ay ortalama olarak 1 saatten fazla harcar.  Zeka oyunları ve puzzle oyunları aktif kullanıcı sayısı ve yapılan download sayısı bakımından ise kendine 3. sırada yer bulur.

Bu piyasanın tecrübeli oyuncularının, kendilerine zekaya yönelik becerilerini etkili ve güvenli bir şekilde paraya dönüştürme fırsatı tanıyan IQeon platformunu benimsemesi işten bile değildir. Oyuncular platformu kullanarak kendi arkadaşları ve tüm dünyadan tanıdıklarıyla zeka yarışmaları düzenleyebilir, platforma bağlı olarak hizmet veren mağazadan oyun item’ları alabilir, IQN token’i kazanabilir ve bu token’leri paraya çevirebilir.

Zeka oyunlarının yanı sıra IQeon platformu üzerinde API (uygulama programlama arayüzü) kullanılarak diğer online oyunlara bağlanılabilir. Bir diğer deyişle kullanıcılar smart contracts’ler (akıllı sözleşmeler) aracılığıyla birbiriyle yarışabilir, kazançlarını sorunsuz bir şekilde alacaklarından ve değerlendirmenin adil olacağından emin olabilir. Ancak bunlardan daha da önemli olan, IQN token’i sahiplerinin, bir oyunda kazandığı token’leri bir başka oyunda hiçbir sorun yaşamadan kullanabilecek olmasıdır. Yalnızca bu özellik dahi tüm dünyadan binlerce oyuncuyu platform çekebilir çünkü oyuncular, sadece oyun değiştirmeye karar verdiği için kazandıkları bonusları ve oyun puanlarını kaybetmez.

Peki oyuncular için IQN token’leri ne kadar kazançlıdır ve oyuncular IQeon platformundan nasıl para kazanmaya başlar? IQN token’inin fiyatı, ekosisteme dahil olan üçüncü parti geliştiricileri, oyun sayısı ve kullanıcı sayısındaki artışla paralel olarak artar. Bir diğer önemli nokta, borsada IQN token’i alan ve bu token’leri oyunlarda kullanan oyuncuların tüm bunları tam gizlilik altında yapabilmesidir. Blockchain teknolojisi sayesinde ekosistemdeki tüm IQN token’i işlemleri hırsızlığa, sahteciliğe ve diğer türden dolandırıcılıklara karşı korumalıdır. Bununla birlikte BTC, ETH gibi kripto paralarla IQN token’i arasında kripto para borsaları üzerinden anında işlem yapmak mümkündür. IQN token’leri kullanıcıların kişisel hesapları üzerinden Mastercard kartlarına gönderilebilir.

Tüm bunların bize anlattığı üzere; yeni yola çıkmış IQeon platformu tüm zeka oyunu oyuncularına birçok fırsat ve avantaj sunar.  Bu fırsatlardan yararlanmak için şirketin düzenlediği ön satışa katılabilirsiniz. 15 Aralık’ta başlayacak ön satış dönemi 24 Aralık’ta sona erecek. Ön satış fiyatları ICO’ya göre % 50 daha karlıdır.

ERC20 standartında, Ethereum temelli olarak üretilen IQN token’leri üçüncü parti hizmetlerle uyumludur ve entegrasyon kolaylığı sağlar. Yani token’lerin kullanımı platformla kısıtlı değildir. Platformun faaliyete geçmesiyle birlikte IQN token’leri borsalarda işlem görmeye başlayacaktır.

İletişim ve daha fazla bilgi için:

Tartu mnt 83-205, Tallinn,
Estonia, Harju maakond,
10115
support@iqeon.io
marketing@iqeon.io

iqeon.io

ETİKETLER
loading...