X

Orchid Coin Nasıl Alınır?

Gizlilik sağlama odaklı OXT Coin nedir?
20:22
26 Kasım 2020

Orchid (OXT), kripto para odaklı sanal özel ağın (VPN) kendi tokenidir. Orchid Coin, söz konusu kripto para ve blockchain tabanlı VPN hizmetinin belkemiği ve kendi kripto para birimidir. 2019 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen Orchid, dünyanın ilk eşler arası gizlilik ağı olarak vurgulanmakta.

Orchid Coin’in ve bunun arkasındaki geliştiricilerin temel amacının ise internetteki özgürlüğü bütün kısıtlamalardan kurtararak daha üst seviyelere çıkartmak olduğu biliniyor. Peki OXT Coin tam olarak bu ağda nasıl bir kullanım alanına sahip ve fiyatı neye göre değişiyor?

Orchid (OXT) Nedir?

OXT Coin, kripto para ödemelerini kullanarak herkesin bant genişliği satın almasını ve ağa katılan hizmet sağlayıcılardan faydalanmasını hedefleyen sistemin kripto parasıdır. İnternet konusunda kısıtlamalar yaşayanlar OXT Coin satın alarak farklı VPN hizmet sağlayıcılarından faydalanabilmekte.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu da OXT’ye bitmek bilmeyen bir hizmet alanı sağlamaktadır. Regülatörlerin ve hükümetlerin internete yönelik yasakları, VPN kullanımını olmazsa olmazlardan birisi haline getirdi ve bu açık uzun bir süre kapanmayacak gibi gözüküyor.

OXT almak isteyenler ise bunu Binance üzerinden yapabilmekte.

OXT Coin Nereden Alınır?

OXT Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • OXT Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna OXT yazın ve altta açılan OXT /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “OXT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek OXT Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar