reklamı kapat

Open Trading Network Bütün Blockchain Ağlarını Birleştiriyor

01:55
29 Aralık 2017
  • Coin TürkCoin Türk

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Dünyadaki ilk %100 teminatlı merkezsiz borsa Open Trading Network, blockchain ağları arasında daha önce benzeri görülmemiş hızlı ve güvenli işlemler gerçekleştirerek, sektörde büyük bir çığır açıyor. Şirketin vizyonu, kripto dünyasını bütün insanlara açmayı hedefleyen bir dizi uygulama oluşturmak.

Open Trading Network, İsviçre’nin Zug kentinden çıkmış kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Kurum; sayısız blockchain ağını, birleştirilmiş bir açık ağda toplayacak güvenli bir sistem geliştirerek, hızla büyüyen küresel kripto ekonomide devrim yapmak amacıyla yola çıktı. OTN çok sayıdaki blockchain ağı arasında gerçekleşecek anlık işlemlere olanak sağlayacak. Open Trading Network, sağladığı bu yenilikle; işletmeler, bireyler, işlemciler ve düzenleyiciler için hayatı çok daha kolay hale getirecek ve piyasadaki hız ile likidite gibi ihtiyaçlara da hitap edecek.

Kripto paralar için küresel piyasa geçtiğimiz günler boyunca oldukça büyüdü. OTN, bütün kullanıcıların ve piyasa katılımcılarının bu piyasanın nimetlerinden faydalanabilmesini hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda şirket; etkili kripto varlık yönetimi, piyasalar arası işlem gerçekleştirme, varlıkların saklanmasını güvence altına alma, küresel pazara erişme, tokenize edilmiş sadakat sistemleri ile çalışma ve bir kripto cüzdan ile ödeme yapma gibi özellikleri kullanıcılara sunan bir dizi kitle pazar uygulaması geliştiriyor.

Ağın yeni ürünü OTN.Wallet gelişiminin final aşamasında. Ürünün çok yakında başlatılması bekleniyor. Bu yeni çoklu kripto para cüzdanı, bütün türlerdeki kripto paraları ya da dijital varlıkları depolamak ya da kullanmak amaçlarına hizmet eden küresel bir araç olarak faaliyet gösterecek. Cüzdanın kullanıcıları, hızlı ve güvenli işlem gerçekleştirmek ya da eşten eşe transfer yapmak gibi birçok özellikten faydalanabilecekler.

OTN.Wallet uygulamasının başlangıcından sonra ağın diğer iki ürünü olan OTN.Business ve OTN.Exchange uygulamalarının da kısa süre içerisinde kullanımda olması bekleniyor. OTN.Business işletmeler için token piyasaya sürme ve onları borsalarda listeleme gibi benzersiz fırsatlar sunan bir uygulama olarak öne çıkarken, OTN.Exchange ise borsalarda gerçekleştirilen işlemlere olanak sağlayan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Open Trading Network; diğer çoğu platform gibi fonlarını bir ICO ile toplama yolunu izlemek yerine, seçkin online işlem platformu IQ Option ile ortaklık sağladı. Ağın oluşturulmasını finanse etmenin yanı sıra IQ Option, platformun ilk ticari kullanımına da olanak sağlıyor.

7 Ekim 2017 tarihinden itibaren Open Trading Network, her pazartesi OTN tokenlerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Token dağıtım planının tüm ayrıntılarına platformun sitesinden ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.