reklamı kapat
  • BTC  :  35.989,77 ₺
  • ETH  :  2.439,29 ₺
  • BCH  :  4.600,28 ₺
  • XRP  :  3,47 ₺
  • NGC  :  2,55 ₺
  • BTC 35.989,77
  • ETH 2.439,29
  • BCH 4.600,28

Online Eğitim Platformu LiveEdu ICO’su Yaklaşıyor

5 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
crowd

LiveEdu, insanlara bir ürünün geleceğin teknolojik alanlarında nasıl oluşturulacağını öğreten merkezsiz bir öğrenme platformudur. Platform online eğitim sunmak için bir YouTube kanalı oluşturuyor.

LiveEdu ekosistemini yeni nesil bir Lynda.com olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır. Mevcut online eğitim platformlarının aksine LiveEdu; başlangıç seviyesindekilere odaklanmak yerine daha çok uzmanlara aracılık edecek. İnsanlar LiveEdu’yu seyrederek akranlarının gerçek projeleri nasıl oluşturduklarını öğrenecekler ve aynı zamanda bu projelerin bütün kaynaklarını ve dosyalarını LiveEdu platformu üzerinden indirebilecekler. Yeni LiveEdu platformu; bu yıl içerisinde faaliyetlerine başlayacak ve çeşitli alt kategorilere ayrılan sekiz ana konu ile kullanıcılarına hizmet verecek. Bu ana konular ise şu şekilde: Yapay zeka, siber güvenlik, oyun geliştirme, veri bilimi, kripto paralar, programlama, tasarım, yapay ve artırılmış gerçeklik. LiveEdu ekosisteminin proje geliştiricileri bu konular ile ilgili 10,000 proje oluşturdular.

LiveEdu toplu satışı 15 Ocak ve 10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Education (EDU) tokenler; ether (ETH), bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralarla (Shapeshift aracılığıyla) doğrudan satın alınabiliyor. Kullanıcıları bekleyen bonus firsatları ise %20 oranından başlıyor.

Yapay Zeka

LiveEdu platformunun sunduğu yapay zeka konusu; dijital veri işlemcisinin ya da genellikle zeki canlılarla ilişkilendirilen görevleri yerine getirecek bilgi işlem sistemi kontrollü robotlarının kabiliyetlerini araştırır. Konu, şu alt kategorileri kapsamı dahilinde bulunduruyor: Bilgisayar görüşü, doğal dil işleme, makine öğrenimi, robot teknolojileri ve sürücüsüz araçlar.

Siber Güvenlik

LiveEdu’nun siber güvenlik konusu; bilginin neden sürekli istismar edilme riski altında olduğu sorusuna yanıt vererek, veri güvenliği gibi konulara ışık tutuyor. Alt kategoriler şu şekilde: İyi niyetli hackleme, mobile güvenlik, kötü amaçlı yazılım/fidye yazılımı korunması, nesnelerin interneti güvenliği, siber suçlar ve bilgi savaşı.

Oyun Geliştirme

LiveEdu online eğitim platformunun sunacağı bir diğer konu olan oyun geliştirme konusu; daha iyi ve daha güçlü oyunlar geliştirmek için yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına imkan tanıyacak. LiveEdu, oyun geliştirme konusuna bir bütün olarak şu alt kategorilerde destek veriyor: GameDev, Unity, Love2D, Unreal Engine ve GameMaker.

Veri Bilimi

LiveEdu’nun sunduğu veri bilimi konusu; veri çıkarımı, algoritma geliştirme ve karmaşık analitik problemleri çözmeye yönelik teknolojiler gibi alanların çok disiplinli bir karışımını içeriyor. Bu konu dahilindeki alt kategoriler; veri görselleştirme, veri madenciliği, veri analizi, metin işleme, wolfram, veri deposu ve büyük veri şeklinde sıralanıyor.

Kripto Paralar

Platformun sunduğu kripto paralar konusu kapsamında; geçtiğimiz milenyum boyunca finans sektöründe gerçekleşen en büyük devrim, ayrıntılı bir şekilde inceleniyor. Konuya ilişkin sunulan alt başlıklar; kripto paraların temel unsurları, ethereum, güvenlik ve hackleme, blockchain madenciliği, bitcoin ve ICO’lar şeklinde sıralanıyor.

Programlama

LiveEdu ekosistemindeki kullanıcılara hizmet edecek bir diğer konu olan programlama, yüzün üzerinde programlama dilini ve PHP, JavaScript, C-C++, Java, HTML-CSS, C#-.NET, React.js, Python, Django, C++ ve Node.js gibi sistemleri kapsıyor.

Tasarım

LiveEdu platformunun kullanıcıları ile buluşturacağı konulardan birisi olan tasarım; yaşam deneyimindeki özel bir probleme ve söz konusu deneyimi geliştirme gayretlerine odaklanıyor. Konu şu alt kategorileri içeriyor: Sanat ve illüstrasyon, mobil uygulama tasarımı, logo tasarımı, web uygulaması tasarımı ve UX tasarımı.

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

LiveEdu ekosistemindeki sanal (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) konusu sizleri, hiçbir online eğitim platformunun VR & AR’yi bu şekilde değerlendirmediği bir noktaya ulaştırıyor. Konunun kapsamı dahilinde bulunan alt kategoriler şu şekilde: sanal gerçeklik oyunları, masaüstü ve konsol sanal gerçekliği, artırılmış gerçeklik ve mobil sanal gerçeklik.

Ayrıca ICO yatırımcıları; eklenecek yeni konuyu ve ürünleri tavsiye edebilme özelliğine sahip olan ekosistemdeki her kilit karar için oy verebilecekler.

WebsiteToken Satın AlmaWhitepaperTelegramTwitter

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

ETİKETLER
loading...