reklamı kapat

Ön Satışı Devam Eden Pinnacle Brilliance İle Tanışın

11:11
26 Ocak 2018
  • Coin TürkCoin Türk
Brilliance; Pinnacle adlı bir platformda çoklu işlevlerin gerçekleştirilmesine olanak sağlamak için kullanılan, Stellar temelli bir token’dır. Pinnacle platformu ise; diğer büyük borsaları ve komisyoncuları, tarihte ilk defa tek bir erişim noktasına bağlayan çok özellikli bir çoklu-borsa yatırım uygulamasıdır.

İnsanlara; değişen dünyaya ayak uydurabilmeleri için çeşitli olanaklar sağlayan proje, daha kaliteli işlevler gerçekleştirebilmek ve araçlarını geliştirebilmek için ICO düzenliyor.

Stellar

Proje, alanındaki gelenekselleşmiş kurulu düzeni yıkıyor ve gelişim için ethereum’u değil, stellar’ı seçiyor. Stellar, ethereum’a göre daha ucuz ve daha hızlı işlem gerçekleştirme deneyimlerine olanak sağlıyor.

Hal böyleyken Brilliance token’in borsalar arasında veri transfer etmesi planlanıyor. Örneğin bir işlemciye ya da arbitraja ait blockchain temelli bir onay kaydını oluştururken, hızlı ve ucuz bir şekilde veri transferi gerçekleştirebilecek bir token’e ihtiyaç duyuluyor. Bu bağlamda ethereum’un gösterdiği performans, bu projenin yaratıcılarını memnun etmemişe benziyor. Brilliance’ın Pinnacle altyapısıyla uyum içerisinde gerçekleştirdiği rol, kripto para topluluğu arasında benzersiz bir yere sahip olacak.

Ayrıca stellar, geliştirici ekipler için işlemlerin çevrimdışı imzalanması gibi birçok güzel özellik sağlıyor. Ethereum’un güvenlik olanaklarını yetersiz bulan proje yaratıcıları, stellar’ın token satışları için standart bir platform haline geleceğine işaret ediyorlar. Buna göre stellar ile çalışmak, tıpkı ethereum’um 2.0 versiyonu ile çalışmak gibi bir deneyim haline geliyor. Proje; ethereum’un mükemmel bir yenilik olduğunu, oldukça büyük bir potansiyele sahip olduğunu ancak stellar’ın daha iyi bir platform sunduğunu ifade ettiler.

Pinnacle Platformu

Pinnacle, daha önce girişim gösterilen her konunun daha ilerisine giden bir işlem gerçekleştirme platformu olarak tanımlanabilir. İşlem ve yatırım platformu kullanıcılarına, hızla gelişmekte olan kripto dünyasına erişebilme olanağı sağlıyor. Büyük borsalar ve komisyoncular tarafından olanak verilen bütün işlemler platforma entegre edilecek böylece kripto dünyası bütün işlemler için tek bir uygulamaya sahip olabilecek.

6000 yıl önce Mezopotamya’da ticareti yapılan fiziksel eşyalar göz önünde bulundurulduğunda; borsaların ve komisyoncuların, günümüzde şahit olduğumuz blockchain devrimine kadar birbirlerinden bağımsız olduklarını görürüz. Pinaccle Platformu bütün kullanıcılara; bütün büyük ve güvenilir borsalara ya da piyasalara tek  bir masaüstü ya da mobil uygulamaya giriş yaparak erişebilme olanağı sağlıyor. Bunların yanı sıra platform, günümüz kripto para topluluklarının karşılaştığı birçok soruna etkili çözümler sunuyor.

Brilliance Token

Brilliance; Pinnacle platformu tarafından işletilen bir tokendir. Brilliance “şu özelliği aktifleştirmek için şu kadar tokene sahip olun” şeklinde gereklilikler sunan bir token değil, Pinnacle platformu dahilinde işlemler başlatan ve tamamlayan çok hızlı bir araçtır. Bu token, borsalar ile Pinnacle platformu arasındaki anahtar niteliğinde olan işlem fonksiyonlarına olanak verecek. Böylece çeşitli coinlerle ve tokenlerle ilgili işlemleri ya da yatırımları yönetecek. Bu tokenler ayrıca, “takip ve kopya” işlem komisyonlarını, abonelik hizmet ücretlerini, transfer ücretlerini, ileri düzeyde kullanıcılar için sunulan işlem bonuslarını ödemek için de kullanılacak.

$1 Milyon Ödüllü Yarışma

En iyi işlemciyi belirleyerek onu ödüllendirmek için düzenlenen yarışmanın bu ilkbaharda başlatılması planlanıyor. Yarışmanın galibine verilecek bir milyon dolarlık büyük ödülün yanında, diğer katılımcılar için de küçük ödüller dağıtılacak. Sonuçlar blockchain üzerinden bildirilecek haliyle sonuçların manipüle edilmesi ihtimali ortadan kalkıyor. Eğer hesabınızın bakiyesi sıfıra düşerse eleneceksiniz ve yeniden başlamanıza izin verilmeyecek.

ICO

ICO’nun devam etmekte olan ön satış etkinliği 15 Ocak 2018 tarihinde başladı ve  30 Ocak’a kadar sürecek. Ön satış etkinliğinde, toplam BRIL arzının çeyreği kullanıcılara sunulacak. Ön satış boyunca 1 BRIL, 0.75 dolar karşılığında satılacak. Öte yandan ICO’ya katılabilmek için en az 300 dolar değerinde yatırım yapmanız gerekiyor.

Esas ICO etkinliğinin ise 31 Ocak 2018 tarihinde başlatılması planlandı. 25 Şubat’ta kadar sürecek ICO’da sunulan 1 BRIL için 1 dolar ödemeniz gerekiyor. Daha detaylı bilgilere erişmek için projenin websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.