X


OKX, Spot İşlemler İçin ApeCoin’in APE Token’ını Listeliyor

21:30
17 Mart 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKX, ApeCoin’in APE token’ının spot piyasalarında listeleneceğini duyurdu.

APE işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • APE yatırma işlemleri 17 Mart 2022, saat 12:30’da başladı.
  • APE/USDT için spot işlemler 17 Mart 2022, saat 15:30’da başladı.
  • APE çekme işlemleri 18 Mart 2022, saat 13:00’de başlayacak.

APE, APE ekosistemi için açık kaynaklı bir protokol katmanı görevi görür ve üçüncü taraf geliştiricilerin APE’yi yeni ve mevcut projelere (hizmetler, blok zinciri tabanlı oyunlar vb.) entegre etmesine olanak tanır. APE, APE ekosisteminin kontrolünü mevcut BAYC ve MAYC NFT sahiplerine devretmek, APE ekosistemini daha geniş bir kullanıcı tabanı içerecek şekilde genişletmek, ekosistemi geliştirmek için yeni ürün ve hizmetlerin oluşturulmasını ve geliştirilmesini desteklemek ve merkezi olmayan DAO topluluk yönetimini teşvik etmek amacıyla başlatıldı.

Varlık adı: ApeCoin

Kısaltma: APE

Toplam Arz: 1.000.000.000

Dolaşımdaki Arz: 302.500.000

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKX Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar