X


OKX, Gelecek Projenin 27. Aşamasıyla Polkadot Projeleri İçin Flaş Fırsatları Başlatacak

18:34
20 Ocak 2022
Okuma Süresi: 1 Dakika

OKX Earn, Flaş Fırsatların 27. aşamasını başlatacak ve hemen ardından katılıma açacak. Çeşitli varlıklar için Flaş Fırsatlar zaman zaman Earn’de mevcut olacak.

Projenin 27 aşaması: Polkadot Projeleri (ASTR/GLMR/CLV)

Katılım Modeli: Flaş Fırsatlar

Katılım zamanı: 21 Ocak 2022, saat 06:00

OKX websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKX ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKX uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Flaş Fırsatlarla birlikte OKX Earn, 21 Ocak 2022 saat 06:00’da ASTR staking hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklamayla ASTR stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecek.

ASTR Nasıl Stake Edilir?

Web: OKX ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, ilgili varlıkları arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz ilgili varlığın miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn’ye tıklayın. Ardından, ilgili varlıkları bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırınız. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz ilgili varlığın miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar