reklamı kapat

OKOIN’den Yeni Yıl Bonusu ve Yeni Bir Ortaklık

13:24
27 Aralık 2017

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

OKOIN Projesi yeni yıl fırsatı sunuyor. 1 ETH ya da daha fazlası ile gerçekleştireceğiniz katılımlarda %50 bedava token dağıtılacak. 26 Aralık 2017 ile 7 Ocak 2018 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Bonus tokenler akıllı kontrat tarafından otomatik olarak kullanıcılara gönderilecek.

OKOIN yetişkinler için hizmetler ve içerikler sunan dünyanın ilk bağımsız ve merkeziyetsiz sistemidir ve VR Technology adlı şirket tarafından çalıştırılmaktadır. Projenin esas ayırt edici özelliği ulusal devletler tarafından yapılan düzenlemelere karşı korunmasıdır. Ayrıca bütün ürünler ve hizmetler OKOIN tokenler kullanılarak tamamen anonim bir şekilde gerçekleştirilebilir. OKOIN aracılığıyla yetişkinlere yönelik sektörün yasaklandığı ya da katı kısıtlamalara maruz kaldığı ülkelerde dahi 18 yaş üzeri içeriklere erişmek mümkün.

22 Aralık 2017 tarihinde VR Technology ve sanal gerçeklik platformu Decentraland’in en büyük temsilcisi District 7 ortaklık gerçekleştirdiler. Bu stratejik ortaklık sanal gerçeklik gözlüğü VR OKO’nun satışlarının artmasına yardımcı olacak ve OKOIN tokenin sabit ve revaçta olmasını güvence altına alacak.

VR OKO, VR Technology tarafından 18 yaş üzeri interaktif içerikleri izlemek için oluşturulmuş bir sanal gerçeklik gözlüğüdür. Kullanıcılar bir içeriği izlerken diledikleri bakış açısını, kamera açısını seçebilir ya da zoom yapabilirler. Bu özellikler kullanıcıya benzersiz bir görüntüleme deneyimi sunuyor. VK OKO video kataloğu şu sıralar, 40 türde 500’ün üzerinde içerik sağlıyor. Ayrıca projeyi daha iyi bir yere getirmek için VR Teknoloji, dokuz yetişkin içerik stüdyosuyla işbirliği anlaşmasına vardı.

14 Aralık 2017 tarihinde başlayan ICO dahilinde OKOIN projesi, yalnızca ilk haftada 18 milyon dolar topladı. ICO’sunun başlangıcından yalnızca 35 saniye sonra 24 milyon dolar toplayan Decentralized projesi ile sağlanan stratejik ortaklık ve VR OKO sanal gerçeklik gözlüklerinin artan popülaritesi, projenin topladığı paranın 2017 sonuna kadar 20 milyon doları geçeceğine işaret ediyor.

25 Aralık 2017 tarihinden itibaren OKOIN token’in değeri 2.7 dolara ulaştı. 14 Ocak 2018 tarihinden sonra tokenin fiyatı borsa işlemlerine göre düzenlenecek.

OKOIN Website

VR Technology Website

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER