reklamı kapat

OKOIN ICO’su 14 Aralık’ta Başlıyor

14:14
11 Aralık 2017

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

OKOIN, VR formatında geliştirilmiş ilk merkezsiz +18 içeriğe sahip platform olarak ön plana çıkıyor.

Projenin ICO’su 14 Aralık’ta başlıyor. OKOIN ICO’sunda dağıtılacak token’lerle kullanıcılar % 100 gizlilik içinde ve hiçbir kısıtlama olmaksızın +18 içeriklere ve hizmetlere erişebilecek.

Projenin temel ürününün VR OKO olarak isimlendirilen ve Çek şirket VR Technology tarafından geliştirilen otonom sanal gerçeklik kulaklıkları olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar cihazı kullanarak interaktif yetişkin filmleri izleyebilir ve bunu yaparken perspektifi, zoom ayarını ve bakış açısını ayarlayabilir. An itibariyle 40 farklı türde 500’den fazla filmin proje kapsamına dahil olduğu bildiriliyor.

VR Technology CEO’su Roman Pavlovich: “İstatistikler bize gösteriyor ki dünyadaki tüm internet trafiğinin üçte birinden fazlası yetişkin içeriğe yönelik. İşte bu yüzden ICO kampanyası düzenliyoruz, herkesin % 100 gizlilik içinde kripto para kullanarak +18 içeriğine erişebilmesi için.”

ICO:

Üst yatırım hedefi: 80 milyon dolar

Başlangıç tarihi: 14 Aralık 2017

Toplam süre: 30 gün

Token ismi: OKOIN

Toplam sayı: 240 milyon token

Başlangıçtaki token fiyatı: 1 dolar

Minimum satın alma: 1 token

Maksimum satın alma: 350 bin token

Kabul edilen ödeme yöntemi: Ethereum

VR Technology 100 adet OKO Stars bileti için tüm katılımcıları kapsayan bir çekiliş düzenliyor. Etkinlik 26 Ocak’ta Prag’taki efsane ortaçağ kalesi Basilica Sacre Coeur’da düzenlenecek. Şeffaflığı ve dürüstlüğü sağlamak için çekilişe özel bir smart contract oluşturulacak.

VR Technology’ye ve ICO’ya dair daha fazla bilgiye şirketin websitesinden ve websitede bulunan whitepaper’dan ulaşabilirsiniz.

Şirket websitesi: www.okoin.io

E-mail: info@vrtechnology.cz

Legerova 1820/39, 120 00 Prague 2, Czech Republic

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER